Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Simoco zapewni łączność DMR dla GP Australii Formuły 1

 

Firma Simoco po raz kolejny wyposaży australijskie wyścigi Grand Prix Formuły 1 w swoje flagowe rozwiązanie łączności DMR, Simoco Xd. Zapewni także wsparcie techniczne na miejscu w trakcie całego wydarzenia.

 

GP Australii Formuły 1 w 2013 roku


Dostarczonych zostanie 490 radiotelefonów przenośnych dla koordynatorów wyścigu i pozostałego personelu, 20 radiotelefonów przewoźnych dla stanowiska kierowania wyścigiem oraz różnego rodzaju pojazdów, 10 stacji bazowych, a także szereg akcesoriów takich, jak zestawy słuchawkowe z redukcją hałasu i bezprzewodowe mikrofonogłośniki.

 

Ogółem ze sprzętu zapewnionego przez Simoco skorzystają pracownicy Australian Grand Prix Corporation i ponad 1000 podwykonawców. Przy tłumach sięgających 100 tys. osób każdego dnia i bolidach mknących z prędkością 300 km/h, rozwiązanie DMR Simoco Xd jest niezbędne aby zapewnić niezawodną komunikację, która pozwoli sprawnie poprowadzić całe wydarzenie.

 

"Łączą nas z Simoco długoletnie relacje i rok po roku czerpiemy korzyści z ich niezawodnej oraz wydajnej technologii komunikacji", powiedział Craig Moca, menedżer inżynieryjny w Australian Grand Prix Corporation. "Fakt, że Simoco wynajmuje łączność radiową oznacza, że nasi organizatorzy i podwykonawcy mogą w krótkim terminie uzyskać dostęp do wysokiej jakości sprzętu łączności. Ponadto, firma ma swoją stałą siedzibę w stanie Wiktoria co oznacza, że możemy skorzystać z lokalnego wsparcia producenta".

 

Robert Meachem, główny menedżer w Simoco Australasia, skomentował: "Każdy obiekt publiczny jest inny od poprzedniego i często zdarza się, że jest to złożona przestrzeń zarządzana przez różne grupy użytkowników, którzy potrzebują solidnej i niezawodnej łączności na terenie całego obiektu. Formuła 1 nie jest wyjątkiem, a jej priorytetem jest zapewnienie kierowcom, odwiedzającym i personelowi bezpieczeństwa oraz dostępu do informacji w trakcie wydarzenia. Nasz powrót do australijskiego GP Formuły 1 jest dowodem na to, że Simoco ma doświadczenie w instalowaniu i utrzymywaniu systemów radiowych w tej niełatwej lokalizacji i zapewnia elastyczność w wypożyczaniu radiotelefonów dla obsługi tego wielkiego wydarzenia".

 

Simoco w ostatnim czasie notuje zwiększone zainteresowanie swoimi usługami wypożyczania rozwiązań łączności, od światowej klasy wystaw, poprzez imprezy targowe do międzynarodowych zawodów sportowych międzynarodowych. Niedawno firma oferowała swoje usługi podczas pokazów Australian International Airshow i pucharu świata w krykiecie.

 

Źródło: www.simocogroup.com Fot: flickr.com / CaterhamF1 (na licencji CC BY-NC-ND 2.0)