Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO dla obsługi naziemnej szwedzkiego lotniska

 

Zarządca portu lotniczego w Jönköping, leżącej w południowej Szwecji miejscowości, zdecydował o wdrożeniu nowego systemu łączności radiowej, w celu ułatwienia przyszłego rozwoju lotniska. Wybór padł na MOTOTRBO firmy Motorola Solutions.

 

Port lotniczy w Jönköping

 

Port lotniczy znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji dającej wielkie możliwości rozwoju. Jego zarządca, samorząd miasta Jönköping, podejmuje wysiłki w kierunku zwiększenia jego przepustowości i tonażu cargo. Inwestycja w wydajniejszą łączność jest elementem tych działań.

 

Nowy system zostanie dostarczony przez Celab Communications AB, szwedzkiego partnera firmy Motorola Solutions. Będą z niego korzystać niemal wszystkie grupy personelu lotniskowego, od bagażowych i mechaników do ochrony i służb ratunkowych. Ponadto, wynajęciem dostępu do sieci są zainteresowane okoliczne firmy budowlane. MOTOTRBO na szwedzkim lotnisku rozpocznie funkcjonowanie jeszcze w tym kwartale.

 

“Celab od dawna dostarczał sprzęt łączności dla portu lotniczego w Jönköping i jesteśmy zadowoleni, że możemy zrobić kolejny krok w kierunku prac nad nowymi rozwiązaniami, które zapewnią nam niezawodną pracę w przyszłości”, powiedział Stefan Karlsson, kierownik operacyjny na lotnisku w Jönköping.

 

Źródło: www.mynewsdesk.com