Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Infrastruktura ASTRO P25 dla kanadyjskich służb ratunkowych

 

E-Comm, kanadyjskie przedsiębiorstwo obsługujące połączenia alarmowe i dostarczające usługi łączności dyspozytorskiej dla służb z prowincji Kolumbia Brytyjska, zleciło firmie Motorola Solutions dostawę infrastruktury radiokomunikacyjnej i usług na potrzeby planowanej wymiany regionalnego systemu komunikacji ratunkowej. Zamówienie jest warte 23,5 mln dolarów amerykańskich netto.

 

amerykanscy-strazacy

 

Oferta firmy Motorola Solutions została wybrana na drodze trzyetapowego procesu zaopatrzeniowego. Nowy system będzie oparty o infrastrukturę ASTRO P25, a jego budowa ma zostać ukończona pod koniec 2017 roku. Za kilka miesięcy ruszy pilotaż systemu.

 

Projekt nowej sieci łączności, oferującej podwyższony poziom usług i rozszerzony zasięg, został opracowany przez E-Comm, sprawdzony przez firmę Motorola Solutions i zaakceptowany przez przedstawicieli kanadyjskiej policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

 

Z obecnego systemu radiowego korzystają wszystkie posterunki policji i pogotowia w Abbotsford i aglomeracji Vancouver oraz 12 posterunków straży pożarnej w aglomeracji Vancouver. W użytku jest ponad 8500 radiotelefonów, a każdego miesiąca sieć obsługuje ponad 10 mln wywołań.

 

Źródło: www.radiocomms.com.au