Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola przedłużyła umowę na zarządzanie australijską siecią 4G

 

Firma Motorola Solutions po raz drugi przedłużyła umowę z rządem australijskiego stanu Wiktoria na zarządzanie metropolitarną siecią transmisji danych MDN. Okres obowiązywania kontraktu wynosi dwa lata począwszy od marca br. i opcjonalnie może zostać wydłużony dwa razy o rok.

 

MDN jest pierwszą w Australii siecią łączności dla służb ratunkowych zrealizowaną w modelu Build-Own-Operate, czyli zbudowaną, posiadaną i zarządzaną przez podmiot prywatny, w tym przypadku firmę Motorola Solutions. Sieć została oddana do użytku w 2005 roku i od tamtej pory zapewnia bezpieczną transmisję danych 4G dla policji i pogotowia w stanie Wiktoria, głównie w obszarze aglomeracyjnym Melbourne. Poza tym obszarem abonenci mogą skorzystać z roamingu poprzez sieci komercyjne.

 

esta-wiktoria esta.vic.gov.au

 

Sieć MDN pozwala australijskim służbom dotrzymywać tempa rozwojowi technologii łączności i korzystać z szerokiego wyboru terminali i aplikacji, także w modelach BYOD/BYOA (użytkowanie prywatnych urządzeń/aplikacji w służbowej sieci), bez narażania na szwank bezpieczeństwa przesyłanych danych i niezawodności komunikacji.

 

“Jesteśmy zaszczyceni faktem, że rząd stanu Wiktoria po raz kolejny zwrócił się do firmy Motorola Solutions, swojego kluczowego partnera, o pomoc w bieżącym utrzymywaniu standardów łączności krytycznej w sieci MDN, a także przygotowywaniu jej do przejścia na na rozwiązanie kolejnej generacji. Ta umowa pokazuje nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie australijskim służbom ratunkowym najnowszych rozwiązań łączności dla bezpieczeńśtwa publicznego, co znacząco usprawnia ich komunikację w trakcie nagłych zdarzeń czy katastrof”, powiedział Steve Crutchfield, dyrektor zarządzający firmy Motorola Solutions w rejonie Australii i Nowej Zelandii.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com Fot. esta.vic.gov.au