Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy smartfon eLTE dla służb od Huawei

 

Firma Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentowała nowy smartfon EP820 pracujący w technologi eLTE, która z powodzeniem może być wykorzystywana przez służby bezpieczeństwa publicznego. Urządzenie integruje w sobie trankingową łączność głosową, transmisję danych i obrazu wideo oraz różnego rodzaju aplikacje w jednej szerokopasmowej infrastrukturze komunikacyjnej.

 

 huawei-ep820-eLTE-tranking

 

Model EP820 bazuje na systemie operacyjnym Android 4, wyposażony jest w 4,5 calowy wyświetlacz dotykowy. EP820 jest w stanie wytrzymać upadek na beton z wysokości 1,5 metra (zgodnie ze standardem MIL STD 810F) i cechuje się stopniem ochrony IP67. Wykorzystująca dwa mikrofony technologia aktywnej redukcji hałasu umożliwia prowadzenie rozmowy nawet przy hałasie o natężeniu dochodzącym do 100 dB.

 

Obsługiwane technologie komunikacji: LTE TDD 400, 3500 MHz, GSM 850-900-1800-1900, UMTS 900/1900, WiFi 802.11 a/b/g/n, GPS, Bluetooth 4.0 EDR.

 

Funkcje związane z łącznością krytyczną: wywołania grupowe, łączność PTT over LTE, priorytetyzacja i wywłaszczanie połączeń nie są jeszcze zawarte w standardzie LTE, a więc Huawei uzupełniła swoje rozwiązanie eLTE o autorskie rozwiązania dające wspomniane możliwości. EP820 pozwala na zestawianie połączeń grupowych z opóźnieniem mniejszym niż 300 ms i wywłaszczanie połączeń z maksymalną zwłoką 150 ms. W ofercie Huawei znajduje się także eLTE Rapid — stacja bazowa ważąca jedynie 35 kg, która może być noszona na plecach, ma zasięg do 5 km i może obsłużyć do 50 abonentów.

 

Obejrzyj video:

 

Źródło: własne

 

O Huawei Enterprise:

Huawei logoHuawei Enterprise to strategiczna grupa biznesowa spółki Huawei, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań komunikacyjnych oraz usług dla klientów na całym świecie. Jako lider w technologiach komunikacyjnych i informacyjnych (ICT) Huawei dostarcza innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Huawei Enterprise oferuje wachlarz rozwiązań i usług związanych z infrastrukturą sieci, komunikacją zintegrowaną, cloud computing oraz zarządzaniem centrami danych. Huawei dostarcza rozwiązania dla 45 z 50 najważniejszych światowych operatorów telekomunikacyjnych i jednej trzeciej populacji na świecie.