Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Powstanie krajowa sieć DMR Tier III w Australii

 

Vertel, australijski dostawca usług telekomunikacyjnych, buduje pierwszą w tym kraju narodową sieć łączności radiowej DMR Tier III. Będzie ona pracować w oparciu o infrastrukturę firmy Tait Communications.

 

Stacja bazowa TB9300 oraz radiotelefony TM9300 i TP9300

 

Vertel, zarządzający trankingową siecią MPT1327 pokrywającą zasięgiem 5 australijskich stanów, postanowił ucyfryzować oferowaną łączność radiową w celu podniesienia jakości usług i umożliwienia użytkownikom korzystania z radiotelefonów różnych producentów. Po przeanalizowaniu obecnych na rynku technologii wybór padł na DMR Tier III i infrastrukturę Tait.

 

„Sprawdzone doświadczenie firmy Tait w zakresie wielkoskalowych, otwartostandardowych sieci radiowych i zakres lokalnego wsparcia czyni ją idealnym partnerem w tym doniosłym przedsięwzięciu”, powiedział Bruce Quail, menedżer ds. strategii mobilnych sieci radiokomunikacyjnych w firmie Vertel.

 

Pierwsza faza wdrożenia zostanie ukończona już wkrótce i będzie obejmować 10 stref, które pokryją zasięgiem fragment zachodniego wybrzeża Australii od Newcastle poprzez Sydney do Wollongong. W kolejnych fazach sieć zostanie rozbudowana do 50 stref w całym kraju. Z perspektywy klienta migracja będzie płynna – operator zaoferuje wielotrybowe radiotelefony obsługujące zarówno starą sieć MPT1327, jak i nową DMR Tier III.

 

Brett Smythe, główny menedżer rejonu Azji i Pacyfiku w firmie Tait, skomentował: „Jesteśmy zadowoleni, że zostaliśmy wybrani przez firmę Vertel na partnera w tym projekcie. Staramy się, aby nasi klienci osiągali lepsze wyniki biznesowe, co dla firmy Vertel oznacza dostarczenie systemu dającego użytkownikom wolność stopniowej i ekonomicznej migracji na łączność cyfrową. Nasza bazująca na otwartych standardach technologia została zaprojektowana w sposób zapewniający taką właśnie elastyczność i jej wartość raz po raz doceniają kolejni klienci z całego świata”.

 

Źródło: www.vertel.com.au