Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Celab wdrożył MOTOTRBO w Międzynarodowych Targach Sztokholmskich

 

Celab Communications, szwedzki partner firmy Motorola Solutions, ukończył proces cyfryzacji łączności w Międzynarodowych Targach Sztokholmskich (Stockholmsmässan). W obiekcie tym używano wcześniej systemu analogowego, który został teraz zastąpiony przez MOTOTRBO.

 

Międzynarodowe Targi Sztokholmskie

 

Migracja, zlecona firmie Celab w 2013 roku, postępowała stopniowo — w okresie przejściowym przemienniki MOTOTRBO pracowały w trybie mieszanym, obsługując zarówno radiotelefony DMR, jak i analogowe. Za sprawą zmiany technologii łączności podwoiła się pojemność systemu — personel budynku ma do dyspozycji sześć kanałów rozmównych zamiast trzech. Poprawił się także zasięg łączności, szczególnie na mieszczących się w hali parkingach.

 

„W dalszej kolejności zajmiemy się połączeniem systemu alarmowego z systemem radiowym, tak, aby alarmy były wysyłane w formie tekstowej do wskazanych wcześniej radiotelefonów”, powiedział Tomas von Tourtchaninoff, kierownik ds. bezpieczeństwa w Międzynarodowych Targach Sztokholmskich.

 

Sercem nowego systemu łączności są przemienniki Motorola DR3000, obsługujące radiotelefony MOTOTRBO dostarczone przez Celab pod koniec 2014 roku. Wykorzystywane są cztery różne modele, w zależności od potrzeb.

 

Źródło: celab.se Fot.: Wikimedia Commons / Holger.Ellgaard (na licencji CC BY-SA 3.0)