Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Brytyjska policja zamieni papierowe dokumenty na e-notatniki

 

Policja z angielskiego hrabstwa Gloucestershire podpisała z firmą Airwave czteroletnią umowę na wdrożenie elektronicznego notatnika Pronto i zestawu aplikacji usprawniających codzienną pracę funkcjonariuszy.

 

Angielski policjant z urządzeniem przenośnym

 

Na początku urządzenia wraz z aplikacjami otrzyma około 700 policjantów, natomiast w drugiej fazie wdrożenia wydanych zostanie kolejnych 300 elektronicznych notatników. Pozwolą one funkcjonariuszom na zdalny dostęp do lokalnych i krajowych policyjnych systemów informacyjnych i wywiadowczych, takich jak PNC (Police National Computer), a także wypełnianie formularza DASH (brytyjski odpowiednik Niebieskiej Karty) i raportów z kolizji.

 

„To niezwykle ważny dla Airwave kontrakt, gdyż za jego sprawą jedna trzecia wszystkich sił policyjnych w Wielkiej Brytanii będzie korzystać z Pronto”, powiedział John Lewis, dyrektor operacyjny Airwave.

„Policja z Gloucestershire skrupulatnie sprawdziła Pronto i jego możliwości, aby przekonać się, czy urządzenie spełni jej wymagania z zakresie pracy w terenie. Jej przedstawiciele odwiedzili kilku z naszych obecnych klientów, którzy zademonstrowali, jak użytkują Pronto w swojej codziennej pracy. Opinie były niezwykle pozytywne, co wskazuje, że Pronto zapewnia to, czego funkcjonariusze potrzebują”, dodał Lewis.

 

„To oprogramowanie pomoże nam usprawnić policyjne czynności i zredukować nakład pracy poświęcany wypełnianiu dokumentów, tak aby funkcjonariusze byli bardziej widoczni i dostępni dla obywateli, którym służą”, powiedział Neil Mantle, nadkomisarz Gloucestershire Constabulary.

 

Całym wdrożeniem będzie się zajmować spółka-córka firmy Airwave — Kelvin Connect. Polska Policja przeprowadziłą jakiś czas temu dialog techniczny w sprawie zakupu tabletów: Policja przymierza się do zakupu specjalizowanych tabletów.

 

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk