Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera prezentuje nowy mobilny przemiennik DMR RD965

Hytera RD965 to pełnoprawny, mobilny przemiennik cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR. Dzięki niewielkim rozmiarom, wbudowanemu akumulatorowi oraz wysokiej odporności na czynnniki zewnętrzne (IP67) jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących nowoczesnego i prawdziwie mobilnego rozwiązania.

 

Przemiennik RD965 został zaprezentowany podczas konferencji IWCE 2012 w Las Vegas, gdzie spotkał się z ogromnym zainteresowanie odwiedzających.

RD965-Hytera-DMR-Portable-Repeater-10W-medium.jpg

 

Przemiennik posiada wbudowany moduł GPS co umożliwia zlokalizowanie na cyfrowej mapie np. mobilnego centrum dowodzenia używającego RD965. Dzięki wsparciu dla technologii IP, RD965 można połączyć z innymi przemiennikami Hytera serii RD9x5 w celu stworzenia rozległej sieci łączności. Prarametry RD965 mogą być zdalnie kontrolowane oraz zmieniane dzięki oprogramowaniu RDAC. Urządzenie obsługuje 16 kanałów oraz może pracować w trybie cyfrowym (DMR) i analogowym z automatyczną detekcją trybu transmisji. W celu zapewnienia mobilności, RD965 został przygotowany do montażu opcjonalnego duplexera wewnątrz obudowy. Przemiennik wyposażony jest w akumulator Li-Ion o pojemności 10Ah co zapewnia pracę przez 8 godzin w trybie 5/5/90. Moc nadajnika może być regulowana w zakresie od 1 do 10W. Waga urządzenia wraz z akumulatorem to tylko 5kg a wymiary nie przekraczają 5,2x18,3x30,2cm.

Hytera-DMR-Repeater-RD965-panel-medium.jpg


RD965 jest w pełni kompatybilny ze standardem ETSI DMR i jest kolejnym pod PD795Ex i X1e uzupełnieniem rodziny produktów Hytera DMR.Czytaj ulotkę PDF: Hytera-RD96X-DMR-Digital-Portable-Repeater.pdf


O firmie Hytera (www.hytera.com)

Hytera_logo.jpgHytera Communications Corporation Limited, największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej w Chinach, działającym na rynku od 1993 roku. Produkty analogowe tej firmy znane są pod nazwą HYT, a cyfrowe - Hytera. Firma wytwarza, między innymi, urządzenia cyfrowej łączności radiowej zgodne ze standardem TETRA oraz DMR (Digital Mobile Radio).


Dystrybutorem produktów DMR Hytera w Polsce jest firma www.rtcom.pl