Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Angielski klub piłkarski zakupił radiotelefony DMR Sepura

 

Cambridge United Football Club wybrał system DMR firmy Sepura na swój nowy środek łączności. Radiotelefony przenośne oraz współpracujące z nimi mikrofonosłuchawki bezprzewodowe dostarczył dystrybutor firmy Sepura, Direct Telecom Services.

 

Logotypy Sepura i Cambridge United

 

Sprzęt DMR zastąpi dotychczas użytkowane przez angielski klub radiotelefony analogowe, a oficjalnie pierwszy raz zostanie użyty 23 stycznia podczas meczu Pucharu Anglii, w którym CU zagra przeciwko drużynie Manchester United.

 

„Już od pewnego czasu poszukiwaliśmy sposobu na usprawnienie naszej łączności, a kiedy dostaliśmy możliwość zapoznania się z radiotelefonami DMR firmy Sepura, decyzja stała się dla nas bardzo łatwa”, powiedział Jez George, dyrektor generalny Cambridge United. „Te radiotelefony ręczne są solidne, niezawodne i generują krystalicznie czysty dźwięk, co jest kluczową sprawą w hałaśliwym i tłocznym otoczeniu stadionu. Nadchodzący mecz Pucharu Anglii jest jednym z najważniejszych wydarzeń w historii naszego klubu. Jesteśmy świadomi światowego rozgłosu, jaki za jego sprawą zyska Cambridge United i tego, że musimy dotrzymać wszelkich starań, aby wszystko poszło gładko i pomyślnie”.

 

 Źródło: www.radioresourcemag.com