Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Smartfon LEX755 firmy Motorola Solutions zdobył nagrodę czytelników magazynu „Funkschau”

 

Terminal LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego LEX755 firmy Motorola Solutions zwyciężył w tegorocznej edycji plebiscytu magazynu „Funkschau”, w kategorii profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych. W tym roku plebiscyt „Produkty roku w branży ICT” odbył się po raz szósty i brało w nim udział 7200 czytelników „Funkschau”, którzy oddali prawie 50 tysięcy głosów w 15 kategoriach.

 

Motorola LEX 755

 

Ta nagroda podkreśla wyjątkowość urządzenia LEX755, które zapewnia funkcjonariuszom przyszłościowy i jedyny w swoim rodzaju zestaw funkcji, w tym szerokopasmową transmisję danych. Pracujący pod kontrolą systemu Android w wersji Advanced Security Enhanced terminal stanowi bezpieczną, solidną oraz elastyczną platformę dla rozwiązań multimedialnych i może być wyposażony w aplikacje służące do łączności PTT, strumieniowania wideo w czasie rzeczywistym i dostępu do baz danych. LEX755 posiada wzmocnioną obudowę odporną na pył, wodę i upadki, pozwalającą na obsługę urządzenia jedną ręką. Dostępne opcje łączności obejmują sieci 4G LTE w pasmach 3, 7 i 20, sieci 3G UMTS/HSPA+ w pasmach 1 i 8, sieci GSM we wszystkich czterech pasmach oraz Wi-Fi i Bluetooth. LEX755 jest pierwszym urządzeniem dla służb bezpieczeńśtwa publicznego obsługującym zarazem sieci LTE i GSM.

 

Nagroda została przekazana w ręce Christopha Thomasa, dyrektora zarządzającego i Petera Damerau, dyrektora sprzedaży w sektorach bezpieczeństwa publicznego i rządowym z firmy Motorola Solutions.

„Jesteśmy dumni, że nasze urządzenie LEX755 wyposażone w łączność LTE otrzymało najwięcej głosów w kategorii profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych. To podkreślna naszą wiodącą pozycję w dostarczaniu użytkownikom łączności o znaczeniu krytycznym przyszłościowych rozwiązań zapewniających dostęp do pionierskich aplikacji szerokopasmowych”, skomentował Thomas.

 

Źródło: communities.motorolasolutions.com