Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola prezentuje radiotelefon MOTOTRBO SL1600 na PMRExpo 2014

 

Podczas rozpoczętych dzisiaj w Kolonii targów PMRExpo 2014 firma Motorola Solutions zaprezentowała swój nowy ręczny radiotelefon MOTOTRBO SL1600. Jest to niezawodne narzędzie łączności, oferujące ponadprzeciętną jakość dźwięku, ergonomiczne wzornictwo umożliwiające obsługę jedną ręką i szeroką gamę akcesoriów.

 

MOTOTRBO SL1600

 

Radiotelefon SL1600, występujący w wersjach pracujących w paśmie VHF i UHF, został zaprojektowany z myślą o pracownikach branż takich, jak sprzedaż detaliczna, hotelarstwo, zarządzanie imprezami i ochrona. Dzięku smukłemu profilowi i energooszczędnemu, odpornemu na stłuczenie wyświetlaczowi matrycowemu Active Display, personel może łatwo i komfortowo nosić go cały czas przy sobie. Obudowa o stopniu ochrony IP54 zapewnia odporność na wodę i pył, a specjalna konstrukcja — boczne przyciski do regulowania głośności, duży i łatwo wyczuwalny przycisk PTT, osobny włącznik oraz położony na górze przełącznik kanałów — pozwala na szybką obsługę radiotelefonu jedną ręką.

 

„MOTOTRBO SL1600 stanowi najwyższą formę przenośności i prostoty radiotelefonu. Jest smukły, lekki i łatwy w użytku a przy tym wystarczająco wytrzymały do zastosowania w codziennej łączności. Innowacyjny wyświetlacz Active Display pokazuje informacje o statusie, a technologia Range Max optymalizuje zasięg komunikacji, pomagając w niezawodnym dostarczaniu informacji. SL1600 jest najnowszym modelem w rozszerzającym się i ewoluującym portfolio MOTOTRBO, które pozwala naszym klientom wybrać odpowiednie urządzenie dla odpowiedniego użytkownika, poprawiając efektywność operacyjną i zwiększając bezpieczeństwo pracowników”, powiedział Tim Clark, szef dystrubucji w regionie Europy i Afryki w Motorola Solutions.

 

 

Źródło: Motorola Solutions