Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DMR firmy Hytera w czeskiej straży miejskiej

 

Czeska straż miejska z miast Břeclav, Znojmo i Blansko (kraj południowomorawski) od zeszłego roku korzysta z łączności radiowej DMR Tier II firmy Hytera. Dostawy sprzętu i wsparcie techniczne realizuje DCom, czeski partner Hytery.

 

Dyspozytorka czeskiej straży miejskiej z radiotelefonem Hytera

 

Strażnicy miejscy z Moraw Południowych pracują w sieci radiowej opartej o przemienniki RD895 i mają do dyspozycji 60 ręcznych radiotelefonów PD785G oraz 14 przewoźnych MD785G. Wszystkie terminale posiadają wbudowane odbiorniki GPS wykorzystywane do lokalizacji funkcjonariuszy w terenie. Możliwość pracy w modulacji analogowej FM umożliwia strażnikom miejskim współdziałanie z lokalną strażą pożarną. W Břeclaviu w ramach sieci DMR swoje wydzielone grupy rozmówne posiada także rada bezpieczeństwa miasta i sztab kryzysowy.

 

System łączności radiowej firmy Hytera oferuje funkcjonariuszom m.in. szyfrowanie łączności algorytmem AES z kluczem 256-bitowym, możliwość wysyłania wiadomości tekstowych i statusów, rejestrację całości korespondencji głosowej i tekstowej oraz blokowanie zagubionych/skradzonych radiotelefonów.

 

Stanislav Hrdlička, komendant straży miejskiej z Břeclava, powiedział: „W porównaniu do sprzętu, którego używaliśmy wcześniej — radiotelefonów analogowych czy telefonów komórkowych — nowe radiotelfony DMR oferują znacznie więcej użytecznych funkcji wspomagających nas w codziennej pracy. Dla przykładu, kiedy współpracujemy z jednostkami straży pożarnej, możemy przełączyć się w tryb analogowy aby móc się z nimi skontaktować”.


Źródło: www.hytera-mobilfunk.com