Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sepura notuje rekordowe wyniki finansowe

 

Firma Sepura przedstawiła swoje śródroczne wyniki finansowe uzyskane przez 6 miesięcy do 26 września br. Brytyjskie przedsiębiorstwo w pierwszym półroczu roku obrotowego 2014/2015 osiągnęło rekordowy wzrost przychodów w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku — o 18%. Wartość przychodów wyniosła 54,5 mln €. Skorygowany zysk operacyjny wzrósł o 350%, do 2,7 mln €, a śródroczna dywidenda została podniesiona o 17%.

 

Wyniki finansowe Sepura — I półrocze 2014/2015

 

Ponadprzeciętna była także liczba terminali radiowych dostarczonych w pierwszym półroczu — 89 tysięcy. Aż 36 tysięcy spośród nich trafiło do niemieckich służb bezpieczeństwa publicznego. Infrastruktura systemów łączności również przyniosła brytyjskiej firmie większe przychody, o 57% w porównaniu do ubiegłego roku. Wśród głównych obszarów w jakich upatruje możliwości rozwoju, Sepura wymienia rozwiązania DMR, które w omawianym okresie dostarczyła do 23 krajów.

 

„Rekordowe przychody śródroczne, które ogłasza dziś nasza firma, odzwierciedlają rosnący popyt we wszystkich regionach i rynkach pionowych, na których jesteśmy obecni. Nasza działalność w głównym obszarze była bardzo pomyślna, a strategia koncentrowania się na możliwościach dużych zysków zaczyna przynosić rezultaty. Jestem przekonany, że utrzymamy to tempo w drugim półroczu i wypełnimy założenia rynkowe na bieżący rok”, skomentował Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura.

 

Źródło: www.sepura.com

 

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA. Od niedawna Sepura jest również dostawcą infrastruktury sieciowej TETRA oraz DMR.