Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ponad 4000 radiotelefonów MOTOTRBO dla Policji z Bangladeszu

 

Firma Motorola Solutions otrzymała duże zamówienie na terminale MOTOTRBO. Ponad 4 tysiące radiotelefonów ręcznych i przewoźnych trafi do funkcjonariuszy policji z Bangladeszu, zastępując użytkowane od 15 lat radiotelefony analogowe.

 

Radiotelefony MOTOTRBO z serii DP4000

 

Zamówienie obejmuje modele ręczne XiR P8660 i XiR P8600 oraz przewoźne XiR M6660. Są to wersje radiotelefonów z serii DP4000 i DM2000 przeznaczone na azjatycki rynek. Niektóre z nich zostaną wyposażone w funkcję wywłaszczania połączeń, co umożliwi ich użytkownikom natychmiastowe zrealizowanie wywołania kosztem przerwania trwającego już na danym kanale połączenia o niższym priorytecie. Funkcja inteligentnego audio obecna we wszystkich powyższych radiotelefonach pozwala natomiast na automatyczne dostosowanie ich głośności do natężenia dźwięku w otoczeniu oraz konfigurowanie powiadomień głosowych. Łączność prowadzona za pomocą tych urządzeń będzie zabezpieczona poprzez zaawansowane maskowanie (algorytm ARC4 z kluczem 40-bitowym).

 

Md. Nawsher Ali, wiceinspektor generalny policji z Bangladeszu, odpowiedzialny za telekomunikację i zarządzanie informacją, skomentował: „Migracja z naszego starego systemu analogowego na cyfrowy oznacza wyposażenie naszych funkcjonariuszy w sprawniejszą i bezpieczniejszą formę łączności. To pomoże im, jako stróżom prawa, budować bezpieczniejsze i trwalsze społeczności. Cyfrowe radiotelefony MOTOTRBO mają silną renomę w dziedzinie łączności o znaczeniu krytycznym na rozległych obszarach i potwierdziły swoją zdolność do zapewniania członkom służb ratunkowych komunikacji wewnątrz zespołów i ze stanowiskami dowodzenia w dowolnym miejscu i czasie”.

 

Phyllis Lin, dyrektor regionu sprzedaży w firmie Motorola Solutions, powiedziała: „Na naszych rozwiązaniach dla sektora bezpieczeństwa publicznego polegają agencje z całego świata. Motorola Solutions została wyróżniona, zyskując sobie zaufanie policji z Bangladeszu która zamówiła 4000 radiotelefonów MOTOTRBO. Nasze radiotelefony usprawnią codzienną pracę funkcjonariuszy, aby mogli lepiej służyć ludności Bangladeszu”.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com