Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera dodaje do oferty DMR, europejska centrala od teraz w Niemczech

 

Firma Hytera Mobilfunk poszerzyła swój zakres produktów o systemy DMR (Digital Mobile Radio), jak i również terminale analogowe oraz cyfrowe. Ponadto, siedziba firmy w Bad Münder stanie się teraz europejską filią Hytery. W zeszłym roku Hytera odkupiła dział PMR (Professional Mobile Radio) od Rohde & Schwarz.

 

 Siedziba Hytera Mobilfunk w Bad Munder

 

Poza systemem TETRA Rohde & Schwarz, firma oferuje teraz konwencjonalne systemy DMR (DMR Tier II) oraz trankingowe systemy DMR (DMR Tier III). Co więcej, katalog produktów został wzbogacony o cyfrowe i analogowe radiotelefony noszone i przewoźne wyprodukowane przez Hyterę.

 

„Uważamy firmę Hytera za najlepszego nowego właściciela, ze względu na jej silną pozycję na rynku chińskim i innych azjatyckich rynkach,” powiedział dr Georg Haubs, dyrektor generalny Hytera Mobilfunk.

 

Hytera Mobilfunk będzie nadal rozwijać swój system TETRA w siedzibie w Bad Münder. Stanowiąc centrum kompetencyjne dla przyszłych rozwiązań TETRA i szerokopasmowych, opartych na LTE (Long Term Evolution) firma integruje w grupie korporacyjnej Hytera całe swoje doświadczenie w tworzeniu zindywidualizowanych systemów PMR.

 

Lokalizacja firmy w Bad Münder zostanie podniesiona do rangi głównej europejskiej siedziby grupy korporacyjnej Hytera. W Europie firma Hytera Mobilfunk będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing, jak i również za obsługę i naprawy całej gamy produktów Hytery.


RTcom-logoW Polsce, dystrybutorem rozwiązań Hytera jest firma RTcom - http://www.rtcom.pl/

 

 

 

Źródło: www.radioresourcemag.com