Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tait zbuduje brytyjską sieć DMR Tier 3 dla Entropia Digital

 

Firma Tait Communications zawarła długoterminowe porozumienie z europejskim operatorem cyfrowych sieci telekomunikacyjnych, Entropia Digital. W jego ramach Tait zbuduje sieć trankingową DMR Tier 3 obejmującą zasięgiem całą Wielką Brytanię, dostarczy terminale i będzie świadczyć usługi wsparcia technicznego. Jest to pierwsze wdrożenie DMR Tier 3 w firmie Entropia Digital, która dotychczas skupiała się głównie na standardzie TETRA.

 

entropia-dmr-tait-uk

 

„Powiązania pomiędzy Entropia Digital a Tait trwają już wiele lat i łączą nas wspólne korzenie”, powiedział Philip Vercruysse, dyrektor generalny firmy Entropia Digital. „Firma Tait ma znaczne doświadczenie i kompetencje w zakresie wielkoobszarowych sieci łączności o znaczeniu krytycznym, więc bez wahania wybraliśmy ją na partnera w tym ważnym przedsięwzięciu. Co jeszcze istotniejsze dla nas, firma Tait zapoznała się z naszymi sprecyzowanymi wymaganiami i przygotowała dostosowane do nich rozwiązanie. Taka zręczność i umiejętność adaptacji jest rzadkością”.

 

Brytyjska sieć Entropia Digital będzie miała co najmniej 200 stref, aby zapewnić wystarczające pokrycie sygnałem dla tysięcy użytkowników terminali ręcznych i przewoźnych. Wdrożenie rozpocznie się w Londynie, a następnie będzie kontynuowane na południowym wschodzie i w innych kluczowych aglomeracjach takich, jak Birmingham i Manchester, by w końcu dotrzeć do Szkocji. Poza infrastrukturą o wysokim stopniu redundancji i terminalami, Tait będzie świadczyć całodobowe wsparcie techniczne za pośrednictwem swojego brytyjskiego partnera, firmy Magdalene.

 

Entropia oferuje swoim klientom dostęp do infrastruktury i terminali na zasadach umowy abonamentowej, poprzez swoją sieć partnerów i dealerów. To pozwala organizacjom takim, jak służby ratunkowe, przedsiębiorstwa transportowe i użyteczności publicznej, władze lokalne i agencje bezpieczeństwa modernizować swoją łączność bez konieczności ponoszenia kosztów na infrastrukturę. Nowa sieć DMR Tier 3 zostanie zaprojektowana pod kątem maksymalnej elastyczności, aby umożliwić korzystanie z niej szerokiemu gronu użytkowników i będzie zapewniać wystarczający zasięg także przy korzystaniu z ręcznych radiotelefonów, co zmniejszy koszty instalacyjne w porówaniu z innymi wielkoobszarowymi systemami, dostosowanymi do terminali przewoźnych. Brytyjscy klienci Entropia Digital będą mogli skorzystać z ręcznych i przewoźnych radiotelefonów firmy Tait Communications z serii 9300.

 

Źródło: go.taitradio.com