Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tait prezentuje system DMR Tier 3 podczas Forum Radiocoms 2012

Logo Tait Communications

Podczas targów Forum Radiocoms 2012, które odbywały się w Paryżu w dniach 3-5 kwietnia, firma Tait Communications przedstawiła swój zintegrowany system DMR Tier 3.  Na stanowisku Tait można było zobaczyć wysokowydajne stacje bazowe, przemienniki oraz terminale noszone i przewoźne.

System DMR firmy Tait jest jedną z pierwszych implementacji standardu DMR Tier 3, najnowszej cyfrowej technologii stworzonej z myślą o zastosowaniach o znaczeniu krytycznym. Rozwiązania DMR firmy Tait będą dostępne od drugiej połowy tego roku, oferując zintegrowane usługi lokalizacji i zarządzanie siecią. Przyszłe aktualizacje oprogramowania dodadzą do tego usługi transmisji danych, zdalne programowanie (OTA), szyfrowanie oraz funkcje związane z bezpieczeństwem.

 

Rozwiązania DMR Tait umożliwiają bezproblemową migrację ze starego systemu na nowy, gdyż obsługują zarówno DMR, MPT 1327, jak i analogową łączność FM.

 

4 kwietnia Bertrand Christmann, dyrektor sprzedaży Tait Communications zaprezentuje publikację na temat rozwiązania DMR Tier 3 tej firmy oraz jego zalet w łączności o znaczeniu krytycznym.

 

„Rozwiązanie DMR Tier 3 firmy Tait to nowoczesny i skalowalny system łączności, wspierający wydajną transmisję danych w połączeniu z krystalicznie czystą łącznością głosową. Stanowi on naturalny wybór dla użytkowników korzystających obecnie z łączności konwencjonalnej i trunkingów analogowych,” powiedział Bertrand.

 

Firma Tait jest zaangażowana w otwarte standardy, a jej rozwiązanie DMR jest zaprojektowane tak, aby było w pełni kompatybilne ze standardami DMR zdefiniowanymi przez ETSI, wliczając interfejsy dla dyspozytorów, usługi lokalizacji i inne aplikacje.

 

Targi Forum Radiocoms są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników łączności radiowej i pozwalają lokalnym władzom oraz innym użytkownikom rozwiązań PMR zapoznać się z najnowszymi innowacjami w urządzeniach, technologiach i usługach łączności radiowej.

 

Źródło: http://www.taitradio.com/