Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Iskrobezpieczne radiotelefony analogowe w specjalnej ofercie Aksel

 

Na platformach wiertniczych, w zakładach gazowniczych, czy w innym środowisko zagrożonym wybuchem, bezpieczna i niezawodna łączność jest najważniejsza. Mimo dynamicznego rozwoju cyfrowych systemów łączności, wielu użytkowników korzysta nadal z sieci analogowych. Z myślą o tych klientach firma AKSEL przygotowała specjalną ofertę na analogowe radiotelefony z certyfikacją ATEX.

 

aksel-atex-motorola-radiotelefon-analogowy.png

 

Firma Aksel Sp. z o. o. oferuje w atrakcyjnej cenie iskrobezpieczne radiotelefony analogowe Motorola ATEX, do zastosowań w środowiskach zagrożonych wybuchem.

 

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym Aksel, tel. +48 32 42 95 120 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Oferta ograniczona ilościowo!

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.