Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szkolenie MOTOTRBO w Nexrad dla chętnych

 

Jak już informowaliśmy firma Nexrad Telecom spełniła wymogi formalne i uzyskała status Autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego ATC Motorola. Pierwsza sesja szkoleniowa odbyła się w czerwcu bieżącego roku i zakończyła się sukcesem. Zdaniem uczestników kurs był prowadzony na wysokim poziomie merytorycznym a zgromadzony sprzęt pozwolił na przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych ćwiczeń.

 

mototrbo-szkolenia-nexrad-telecom-baner

 

 

Obecnie, w dniach 6-11 października br. planowana jest kolejna sesja, na którą już zgłosili się pierwsi kandydaci. Szkolenia są prowadzone przez autoryzowanych trenerów w języku polskim, zgodnie z harmonogramem AEL2304 przygotowanym przez Motorolę, zaś część praktyczna jest realizowana z użyciem przemienników i radiotelefonów MOTOTRBO oraz sprzętu sieciowego CISCO.

 

W szkoleniach mogą brać udział zarówno osoby związane profesjonalnie z firmą Motorola, pracownicy firm dystrybucyjnych i dilerskich, jak i osoby niezależne, projektanci i instalatorzy systemów radiokomunikacyjnych a także użytkownicy końcowi. Osoby zainteresowane szkoleniami mogą uzyskać szczegółowe informacje w firmie Nexrad Telecom.

Kontakt i informacje na temat zgłoszenia:
Andrzej Walczyk
tel.  +48 22 545 8066
kom. +48 502 556 184

 

Źródło: NEXRAD Telecom Sp. z o.o.

 

O firmie NEXRAD Telecom Sp. z o.o. nexrad.pl

Nexrad-Telecom-logo.jpg

NEXRAD Telecom od 2001 roku jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych. Na swym koncie ma wiele wdrożeń systemów TETRA, DMR, Astro P25 dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz klientów komercyjnych.  Jest partnerem technologicznym światowych firm pracujących w branży radiokomunikacyjnej m.in.: Motorola Solutions, Selex Elsag, 3eTI, Thales Communications.