Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowości CeoTronics podczas RadioEXPO 2014

 

Firma CeoTronics, jeden z wiodących producentów profesjonalnych systemów audio dla łączności radiowej, będzie prezentował swoje innowacyjne produkty podczas Wystawy i Konferencji RadioEXPO 2014. To wyjątkowe wydarzenie, którego CeoTronics jest brązowym sponsorem, odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport. Wśród prezentowanych produktów na uwagę zasługują zestawy douszne, podhełmowe oraz system do łączności w pełnym dupleksie oparty na technologi DECT.

 

 ceo-tronics-systemy-audio-lacznosc-radiowa

 

CT-ClipCom EM to zestaw douszny z indywidualnie dopasowaną wkładką silikonową. Zestaw jest niezależny od wyposażenia, jakie posiadamy, przez co jest bardzo uniwersalny. Może być używany w połączeniu z maską i kombinezonem gazoszczelnym, jako zestaw taktyczny z aktywną ochroną słuchu, do pracy w podwyższonym hałasie lub/i wysokiej temperaturze. Dostępny również w wersji Ex.

CT-ClipCom-EM-zestaw-do-uszny-lacznosc

CT-contactcom-zestaw-podhelmowyKolejnym ciekawym produktem jest CT-ContactCom – zestaw podhełmowy z mikrofonem kostnym, który nie ma sobie równych pod względem funkcjonalności, wytrzymałości, a przede wszystkim jakości transmisji w wielogodzinnych wymagających działaniach. Dostępny w różnych wersjach z możliwością integracji do większości hełmów. W ofercie także zestawy w wydaniu Ex.


CT-DECT to system do łączności w pełnym dupleksie oparty na technologii DECT.  Jest to mobilny system do łączności w miejscu zdarzenia. W przeciągu kilku minut można zbudować sieć na obszarze o średnicy 1 km. Dzięki wielu możliwością przyłączeniowym, system ma szerokie zastosowanie. Centralkę systemu można połączyć z interkomem samolotu, helikoptera, a także z większością popularnych radiotelefonów. Terminal radiowy CT-DECT Multi w połączeniu z zestawem dousznym CT-ClipCom EM stanowi świetne rozwiązanie do łączności bez użycia rąk np. w kombinezonie gazoszczelnym lub żaroodpornym.

 

CeoTronics-CT-DECT-system-lacznosci-dupleksowej

 

"Ufamy, że konferencja RadioEXPO, ze względu na swój unikalny charakter będzie świetną okazją do zaprezentowania naszych produktów bardzo wymagającej i wyspecjalizowanej grupie potencjalnych klientów." - powiedział Marcin Kostrzewa, Kierownik sprzedaży CeoTronics w Polsce.
 

O firmie CeoTronics (www.ceotronics.com)
Ceo-tronics-logoNa początku była idea: oferowanie najlepszych elektronicznych systemów do profesjonalnej łączności w najcięższych warunkach otoczenia. Z tą myślą w maju 1985 r. powstała firma CeoTronics GmbH w Rödermark. Firma wprowadziła na rynek tak zaawansowane produkty i rozwiązania, jak sterowany cyfrowo układ Aktywnej Ochrony Słuchu(AOS), umożliwiający użytkownikowi odbiór odgłosów z otoczenia przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej ochrony słuchu, głosowe uruchamianie radiotelefonu, także przy wysokim poziomie hałasu z otoczenia (sterowanie VOX), czy też mikrofon CT-ContactCom, który zbiera głos za pośrednictwem mieszka reagującego na drgania kości sklepienia czaszki. Dzisiaj CeoTronics AG zatrudnia około 160 pracowników i jest uznaną w świecie firmą. Koncern skupia w swoich strukturach 4 spółek-córek w 4 krajach, przedstawicieli handlowych w kraju i za granicą, wyłącznych partnerów handlowych oraz sprzedawców, którzy dbają o dystrybucję produktów w przeszło 40 krajach świata.

 

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

Radioexpo-2014-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-2014RadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia oraz wiele innych ciekawych zagadnień. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

 

Informacje i rejestracja na wydarzenie dostępne na radioexpo.pl