Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dwa nowe ośrodki radiokomunikacyjne PAŻP

 

Firma WASKO S.A. poinformowała o zawarciu kontraktu z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej na wybudowanie, uruchomienie i wyposażenie dwóch Ośrodków Radiokomunikacyjnych (OR) we Włocławku i Drezdenku w Niegosławiu. Kontrakt obejmuje stworzenie infrastruktury technicznej w obu lokalizacjach wraz z wybudowaniem 43-metrowej wieży o konstrukcji strunobetonowej we Włocławku i adaptacją istniejącej wieży w Niegosławiu.

 

 siedziba-Polskiej-Agencji-Zeglugi-Powietrznej

 

Wartość kontraktu to prawie 5 milionów złotych brutto (dokładnie 4.895.400).  O zlecenie ubiegały się trzy firmy. Przetarg był otwarty, a o wyborze wykonawcy zdecydowały dwa kryteria: cena (waga 80) oraz okres gwarancji (waga 20).

 

WASKO SA wykona instalację wyposażenia, dostarczy najwyższej klasy urządzenia radiokomunikacyjne oraz wszelkie akcesoria umożliwiające kompletną instalację, uruchomienie i eksploatację nowych obiektów. Projekt zakłada między innymi dostarczenie infrastruktury radiowej i przewodowej zgodną z normą ETSI EN 300 676, która dokładnie określania wymagania dotyczące komunikacji lotniczej. W każdym z obiektów wykonawca zainstaluje po jednym zestawie nadawczym i odbiorczym UHF (225–400 MHz) pracującym w dwuwstęgowej modulacji amplitudy z falą nośną (A3E) oraz po sześć zestawów nadawczych i odbiorczych VHF (117,975–144 MHz) pracujących także w A3E.

 

Wcześniej WASKO wybudowało OR Szczecin w miejscowości Chociwel.

 

Źródło: Wasko, PANSA

 

O firmie WASKO S.A. (wasko.pl)

Logo WASKO S.A.

 WASKO S.A. jest jedną z czołowych polskich firm teleinformatycznych. Spółka od 24 lat dostarcza swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego i bankowego, a także dla administracji publicznej i rządowej. WASKO wspólnie z DGT wdraża ogólnokrajowy zintegrowany system Wojewódzkich Centrów Powiadamiania Ratunkowego (WCPR).