Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

"Zasłużeni dla Łączności” wręczenie prezydenckich odznaczeń

 

Złotym Medalem za Długoletnią Służbę zostali uhonorowani: Wojciech Hałka — były wiceminister w Ministerstwie Infrastruktury, pełniący przez wiele lat funkcję Dyrektora Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego, oraz Marian Kowalewski — autor wielu publikacji i prac naukowo-badawczych związanych m.in. z systemami radiokomunikacyjnymi. Brązowy Medal za Długoletnią Służbę otrzymał Rafał Pawlak — wieloletni pracownik Instytutu Łączności zajmujący się m.in. badaniami wprowadzanych na rynek polski urządzeń elektronicznych.

 

Wiceminister-Malgorzata-Olszewska-Dyrektor-Instytutu-Lacznosci-Wojciech-Halka

Wiceminister Małgorzata Olszewska podkreśliła, jak ważna w realizacji długofalowych projektów w sektorze telekomunikacyjnym jest możliwości współpracy z ludźmi, którzy utożsamiają się z realizowanymi przez siebie zadaniami oraz podziękowała Wojciechowi Hałce za zaangażowanie w rozwój łączności zarówno w kraju, jak i za granicą.

Medale na wniosek Ministra Administracji i Cyfryzacji, przyznał wyróżnionym Prezydent RP Bronisław Komorowski za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Odznaką „Zasłużeni dla Łączności” uhonorowani zostali pracownicy Instytutu: Lech Jóźwik, Piotr Karpeta, Zbigniew Mąkosza, Anna Ołtarzewska, Andrzej Pękalski, Grażyna Stolarska oraz nieobecni na uroczystości: Stefan Gencza, Henryk Parapura, Hanna Pawlak i Michał Stajszczyk.

 

zasluzeni-dla-lacznosci-mac

 

Źródło: MAC