Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NEXRAD zawarł umowę dystrybucyjną z Cambium Networks

 

Nexrad Telecom zawarł umowę dystrybucyjną z firmą Cambium Networks Ltd. Cambium jest kontynuatorem dorobku technologicznego firmy Motorola Solutions w zakresie systemów linii radiowych punkt-punkt jak i systemów punkt-wielopunkt rodziny Canopy, wyróżniających się parametrami i stabilnością działania zwłaszcza w pasmach wolnodostępnych.

 

 cambium-networks-nexrad-telecom

 

Umowa dotyczy sprzedaży systemów radiowej szerokopasmowej transmisji danych PtP, PtMP produkowanych przez Cambium. Oferta firmy skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw prywatnych, jak również do sektora publicznego, w tym jednostek samorządowych.

Rozwiązania Cambium Networks zostały wykorzystane m.in. w kilku polskich miastach do umożliwienia mieszkańcom bezpłatnego dostępu do internetu. Infrastruktura bezprzewodowa Cambium Networks wykorzystywana jest także przez wielkopolskiego operatora INEA.

 

Dla firm zajmujących się bezprzewodowymi usługami internetowymi oznacza to poprawę dostępności sprzętu, atrakcyjne ceny oraz lepsze wsparcie techniczne. W firmie NEXRAD Telecom utworzony został oddzielny dział zajmujący się tą tematyką. Firma NEXRAD Telecom zachęca do kontaktu i współpracy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Więcej o produktach Cambium Networks na stronie: www.cambiumnetworks.com

 

Źródło: NEXRAD Telecom Sp. z o.o.

 

O firmie NEXRAD Telecom Sp. z o.o. nexrad.pl

Nexrad-Telecom-logo.jpg

NEXRAD Telecom od 2001 roku jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych. Na swym koncie ma wiele wdrożeń systemów TETRA, DMR, Astro P25 dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz klientów komercyjnych.  Jest partnerem technologicznym światowych firm pracujących w branży radiokomunikacyjnej m.in.: Motorola Solutions, Selex Elsag, 3eTI, Thales Communications.