Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Promocja na tester radiokomunikacyjny R8000B od DIGIMES

 

DIGIMES rozpoczął promocyjną sprzedaż najnowszego modelu testera radiokomunikacyjnego R8000B w dogodnych dla użytkownika pakietach wyposażenia. Pakiety te zawierają wszystkie niezbędne opcje testera dla technologii TETRA lub DMR lub NXDN wraz z opcjami auto-testów dla radiotelefonów MOTOTRBO, Hytera czy NXDN. Ceny już od 99.000 PLN. Gwarancja na tester wraz pakietami nawet do 5 lat.

 

 R8000B Tester radiokomunikacyjny TETRA DMR dPMR NXDN Digimes

 

R8000 to jedyne na świecie przenośne urządzenie testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiada wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego.


Podczas tegorocznej KKRRIT 2014 na Politechnice Warszawskiej w dniach 11–13 czerwca będzie można zapoznać się z możliwościami R8000 oraz uzgodnić termin prezentacji praktycznej lub wypożyczenia. Prosimy o kontakt bezpośrednio z DIGIMES w celu uzyskania oferty oraz zasięgnięcia informacji.

 

Kontakt:

TEL : + 48 22 615 94 57
GSM :+ 48 601 24 26 12
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Źródło: Digimes

 

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.