Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LEWEL zakończył dostawy radiotelefonów TETRA dla MPK Kraków

 

Firma LEWEL Radiokomunikacja z Płocka zakończyła właśnie przewidzianą na ten rok sukcesywną dostawę 200 sztuk radiotelefonów Motorola TETRA MTM800E dla pojazdów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie (mpk.krakow.pl). Dostawa odbywała się w trybie zamówienia sektorowego.

 

Była to kolejna zrealizowana przez LEWEL dostawa radiotelefonów (łącznie 500 szt. MTM800E) w ramach wymiany sprzętu z analogowego systemu łączności radiowej Digicom7 na cyfrowy system trankingowy TETRA w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie. Tą dostawą MPK SA w Krakowie zakończyła wymianę radiotelefonów w swoim liczącym 800 pojazdów taborze. Pozwoliło to na całkowitą migrację z analogowego trankingu na w pełni cyfrowy system TETRA.

 

 mpk-krakow-autobus.jpg

 

Dostarczony radiotelefon Motorola MTM800E to zaawansowany przewoźny terminal TETRA o zwiększonym poziomie trwałości i wydajności, przeznaczony do zastosowania w różnych pojazdach a także w biurze. Zapewnia niezawodną komunikację i wszechstronną funkcjonalność dla użytkowników z sektora transportu, logistyki oraz bezpieczeństwa publicznego.

 

Więcej o radiotelefonie Motorola MTM800E na stronie LEWEL.

 

Źródło: LEWEL, Fot.: MPK Kraków

 

O firmie LEWEL Radiokomunikacja (www.lewel.pl)
lewel-radiokomunikacja-logo-smallLEWEL Radiokomunikacja sc prowadzi swoją, ponad pietnastoletnią, działalność w zakresie usług radiokomunikacyjnych. Swoją ofertę kieruje w głównej mierze do: klientów profesjonalnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, dla których przede wszystkim liczy się jakość oraz łącząca się z nią efektywność zastosowanych rozwiązań oraz do klientów indywidualnych, którym dodatkowo zapewnia doradztwo techniczne.