Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy tester R8000 w wersji B w ofercie DIGIMES

 

Firma DIGIMES poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowej, ulepszonej wersji wszechstronnego testera radiokomunikacyjnego General Dynamics R8000 w wersji B. Nowa wersja, zaprezentowana po raz pierwszy podczas targów IWCE 2014 w Las Vegas, oferuje jeszcze lepszą czystość widmową oraz dokładność pomiarów.

 

 R8000B Tester radiokomunikacyjny TETRA DMR dPMR NXDN Digimes

 

R8000 to jedyne na świecie przenośne urządzenie testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiada wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego. Miernik wspiera pomiary standardów cyfrowych TETRA, ETSI DMR, NXDN, TIA APCO-25 oraz system MOTOTRBO.

 

Tester został wyposażony w 4 interfejsy USB do zdalnego sterowania i wymiany danych, port ethernet do zdalnego sterowania i zarządzania, we/wy odniesienia 10 MHz oraz złącze SVGA do zewnętrznego monitora.

 

Nowa wersja poza znacznym ulepszeniem zakresu dynamiki i szybkości odświeżania generatora śledzącego, posiada autostrojenie dla radiotelefonów Kenwood z serii "NX" oraz nowy zestaw automatycznych testów protokołu dPMR.

  Kliknij aby powiększyć TESTER Radiokomunikacyjny R80000B


Główne funkcje urządzenia to: analizator widma RF, generator sygnałowy RF, czuły odbiornik pomiarowy, generator śledzący (opcja), miernik SINAD, miernik zniekształceń, oscyloskop m.cz., generator audio m.cz., analizator audio, miernik częstotliwości, lokalizator uszkodzeń kabla (opcja), miernik dewiacji FM, miernik modulacji AM, miernik poziomu sygnału (RSSI) oraz pomiar mocy szerokopasmowo i selektywnie.  Wszystkie te funkcje zaimplementowano w kompaktowym urządzeniu o wymiarach 230 x 320 x 190 mm i wadze zaledwie 6,4 kg!

 

"R80000 to prawdziwie rewolucyjny tester, który w bardzo krótkim czasie podbił rynek radiokomunikacyjny. W niewielkiej kompaktowej obudowie drzemią wręcz nieograniczone możliwości wykonywania wielu testów profesjonalnych systemów radiowych DMR, TETRA, MOTOTRBO czy dPMR. W Polsce pracuje już kilkanaście egzemplarzy R8000 u zadowolonych klientów z branży radiokomunikacyjnej. Jesteśmy pewni że nowa wersja również zdobędzie uznanie polskich klientów" - powiedział Robert Kościesza, właściciel firmy DIGMES.

 

Pełna specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie: http://www.digimes.pl/?p=90

 

Źródło: Digimes

 

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.