Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ELNEX prezentuje aplikację HyTrackDMR dla radiotelefonów HYTERA

 

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży radiotelefonów Hytera pojawiła się potrzeba prostej aplikacji do pozycjonowania GPS. Firma ELNEX podjęła się tego zadania i opracowała unikalne na rynku oprogramowanie dyspozytorskie.

 

Dzięki HyTrackDMR dyspozytor systemu może monitorować bieżącą pozycję GPS, patroli pieszych lub pojazdów, zobrazowaną na mapie cyfrowej. W czasie rzeczywistym obserwuje pozycję GPS danej jednostki wraz z godziną ostatniego zgłoszenia, adresem i prędkością poruszania się na ekranie swojego monitora. Dodatkowo za pomocą HyTrackDMR, dyspozytor może wysyłać lub odpowiadać na odebrane krótkie wiadomości tekstowe do wybranego użytkownika lub do całej grupy.

 

Elnex-HyTrackDMR-Hytera-konsola-dyspozytorska

 

Autorska aplikacja HyTrackDMR przeznaczona jest dla cyfrowych radiotelefonów Hytera i umożliwia:

  • prezentację aktywności radiotelefonów w systemie.
  • wyświetlanie aktualnej pozycji wraz z adresem na mapie cyfrowej OpenStreetMap lub mapach Google.
  • wyświetlanie historii trasy GPS i tworzenie raportów PDF.
  • obsługę wiadomości tekstowych – indywidualnych i grupowych.

 HyTrackDMR-konsola-dyspozytorska-Hytera-PD785G.jpg

 

Docelowym rynkiem są klienci użytkujący kilka do kilkudziesięciu radiotelefonów, np. agencje ochrony, straże miejskie. Oceny aplikacji dokonała firma RTcom - dystrybutor produktów Hytera w Polsce.

 

"HyTrackDMR to nowoczesne i stabilne rozwiązanie AVL, które doskonale sprawdzi się w małych i średnich sieciach radiowych opartych o urządzenia Hytera DMR wyposażonych w moduły GPS. Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, niewielkie wymagania systemowe zapewniają szybką i bezproblemową pracę. Obsługa map Google Maps i OpenStreetMap, wiadomości tekstowych oraz archiwizacja danych GPS to dodatkowe atuty tej aplikacji. Polecamy HyTrackDMR także naszym autoryzowanym dealerom Hytery, za pośrednictwem których jest ona oferowana na rynku." - powiedział Wojciech Kropiewnicki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie RTcom.

 

Więcej o aplikacji HyTrackDMR na stronie http://www.elnex.pl/news/show/id/36

 

O firmie ELNEX (www.elnex.pl)

Elnex-logo-small.jpgFirma powstała w 1994 roku i zalicza się dziś do wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA. W 2008 r. uzyskała certyfikat Akredytowanego Partnera Programu Tworzenia Rozwiązań Aplikacyjnych (Motorola Application Developer Programme). Aktualnie finalizuje prace nad własną aplikacją o roboczej nazwie TrackDMR. Elnex zajął I miejsce w konkursie MOTOROLI na najlepszy projekt MOTOTRBO wdrożony w Polsce w 2011 roku.