Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan otrzymał akredytację Motorola Solutions

 

20 marca br. firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitex®, uzyskała  po raz kolejny akredytację firmy Motorola Solutions, jako Professional Radio Licensed Developer. Platan Sp. z o.o., Sp.k. wykorzystuje urządzenia marki Motorola już od 29 lat, jednak akredytacje otrzymał pierwszy raz w 2009r. Akredytacja pozwala na rozwijanie aplikacji i dostosowanie analogowych rozwiązań radiokomunikacyjnych do potrzeb klienta.

 

Motorola-Platan-akredytacja-radio-developer

 

Akredytacja jest niezbędna aby uzyskać dostęp do protokołu firmowego PROIS (Professional Radio Option Interface Specification). Autoryzowani partnerzy mają dostęp do dokumentacji interfejsu, narzędzi programowych oraz specjalistycznego wsparcia. Wszystko po to, aby ułatwić opracowanie dedykowanych rozwiązań radiokomunikacyjnych dla swoich klientów.

 

Źródło: www.digitex.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

 

Logo digitexPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest właścicielem najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitex®central telefonicznych oraz serwerów telekomunikacyjnych.  Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku.