Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aplikacja ELNEX TrackDMR w Straży Miejskiej w Kutnie

 

Firma ELNEX, poinformowała o wdrożeniu swojej autorskiej aplikacji dyspozytorskiej TrackDMR w Straży Miejskiej w Kutnie. Kutnowscy strażnicy od 17 lat korzystają z łączności firmy Motorola w codziennej pracy. W grudniu 2013 roku zdecydowano o migracji do cyfrowego systemu MOTOTRBO, w którym pracują radiotelefony serii Motorola DP4401, DP2400 oraz DM4401.

 

Zaimplementowana aplikacja TrackDMR służy dyspozytorom Straży Miejskiej do pozycjonowania patroli na mapie cyfrowej. Dzięki niej można stworzyć system monitoringu pojazdów lub innych użytkowników wyposażonych w cyfrowy radiotelefon z serii MOTOTRBO.

 

 Dyspozytor Straży Miejskiej w Kutnie dysponuje patrol za pomocą aplikacji TrackDMR Elnex

 

"Po przejściu na cyfrową technologię odczuliśmy znaczną poprawę łączności oraz jakości transmitowanego głosu. Aplikacja dyspozytorska pomaga nam w codziennej pracy. Dzięki niej jesteśmy w stanie określić pozycję patrolu oraz zadysponować do zdarzenia najbliżej znajdujący się zespół. Dodatkową zaletą technologii cyfrowej jest zapewnienie poufności korespondencji, dzięki czemu dane osobowe takie jak imiona, nazwiska, nr PESEL czy opis samych czynności interwencyjnych nie są podsłuchiwane przez osoby postronne." - powiedział Ryszard Wilanowski, Komendant Straży Miejskiej w Kutnie.

 

 Elnex-TrackDMR-aplikacja-dyspozytorska-OpenStreetMap

 

"Klient oczekiwał prostej w obsłudze aplikacji z podstawowymi funkcjami ułatwiającymi codzienną pracę." - powiedział Krzysztof Sambor, Menadżer w firmie ELNEX. "Na rynku są dostępne rozbudowane systemy, które są nadmiarowe w stosunku do potrzeb klienta. Dla Straży Miejskiej w Kutnie ważne było pozycjonowanie GPS oraz zapis przebytej trasy. Wdrożona aplikacja spełnia te potrzeby. Klient może pozycjonować radiotelefony na mapach OpenStreetMap oraz Google, zapisywać ich trasę, generować raporty za wybrany okres."

 

Więcej o aplikacji TrackDMR na stronie mototrbo.pl/trackdmr

 

O firmie ELNEX (www.elnex.pl)

Elnex-logo-small.jpgFirma powstała w 1994 roku i zalicza się dziś do wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA. W 2008 r. uzyskała certyfikat Akredytowanego Partnera Programu Tworzenia Rozwiązań Aplikacyjnych (Motorola Application Developer Programme). Aktualnie finalizuje prace nad własną aplikacją o roboczej nazwie TrackDMR. Elnex zajął I miejsce w konkursie MOTOROLI na najlepszy projekt MOTOTRBO wdrożony w Polsce w 2011 roku.