Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

(VIDEO) Kenwood NEXEDGE na Stadionie Narodowym

 

Żaden obiekt sportowy, a zwłaszcza tak duży i prestiżowy jak Stadion Narodowy nie może funkcjonować bez niezawodnego systemu łączności radiowej. Pod koniec roku 2012 po wielu drobiazgowych testach wszystkich wiodących technologii radiowych zapadła decyzja o wdrożeniu cyfrowego system łączności radiowej NEXEDGE NXDN firmy Kenwood. Po wygraniu przetargu firma ELEKTRIT przystąpiła do implementacji systemu.

 

W ramach zamówienia dostarczono:

  • 6 kanałową stacji trankingową Kenwood NEXEDGE NXDN,
  • system dyspozytorski Kenwood KAS-10,
  • system rejestracji korespondencji radiowej firmy TRX,
  • 220 cyfrowych radiotelefonów Kenwood NX-320E,
  • 2 radiotelefony stacjonarne Kenwood NX-700.

Główny zespół anten na koronie stadionu połączony jest poprzez zestaw diplekserów i sprzęgaczy z 17 antenami wewnętrznymi, tworząc jednolitą instalację antenową zapewniającą niezawodną łączność nawet na 4 poziomie pod płytą stadionu.

 

"Po zaprojektowaniu i zainstalowaniu wielu dużych systemów NEXEDGE nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że system spełni oczekiwania klienta. Po wygraniu prestiżowego przetargu na budowę systemu, byliśmy świadomi że projekt będzie bardzo wymagający, zwłaszcza w kontekście pokrycia radiowego. Dostarczenie systemu radiowego, który musi niezawodnie działać przy wydarzeniach w których uczestniczy 60 000 ludzi to wielka odpowiedzialność," powiedział Jacek Łapszo, Prezes ELEKTRIT Sp. z o.o.

 

Więcej informacji o wdrożeniu w anglojęzycznym dokumencie PDF:

Kenwood-Nexedge-NXDN-National-Stadium-Poland-EN.pdf

 

Poniżej film video wyprodukowany przez redakcję RadioTech.pl, w którym Michał Błażewicz, Dyrektor działu IT i Telekomunikacji na Stadionie Narodowym, opowiada o wdrożonym rozwiązaniu.

 

 

Więcej informacji o systemie cyfrowym Kenwood NEXEDGE można znaleźć na stronie  www.nexedge.pl.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.