Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jednoczesne alarmowanie zwiększa możliwości bojowe OSP

 

Od lutego br. firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitex®, promuje i rozpowszechnia nową usługę „Jednoczesne Alarmowanie OSP”.

 

 Kliknij aby powiększyć digitex-jednoczesne-alarmowanie-osp-www

Uruchomienie usługi firma Platan poprzedziła szeregiem czynności związanych z poznaniem opinii Strażaków Ochotników na temat zwiększenia możliwości bojowych Ochotniczych Straży Pożarnych. Testy beta przeprowadzone w OSP w województwie pomorskim wykazały, że podstawowa wersja usługi działa zgodnie z ich oczekiwaniami oraz w znacznym stopniu przyczynia się do szybszej reakcji druhów.

 

W związku z dużym zainteresowaniem nową usługą i pojawiającymi się pytaniami wśród przyszłych użytkowników o szczegółowe jej działanie, przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • Dzwonek rozbrzmiewa na wszystkich telefonach komórkowych w ciągu 5–10 sekund od momentu zapalenia się czerwonej lampki na stacji obiektowej.

  • Usługa „Jednoczesne Alarmowanie OSP” współpracuje z każdą siecią telefonii komórkowej w Polsce.

  • Dzwonienie na telefon trwa ok. 30 sekund,  w przypadku braku możliwości dodzwonienia się (np. numer był zajęty lub poza zasięgiem) powiadomienie jest ponawiane jeden raz po ok. 40 sekundach.

  • Lista numerów Strażaków, na które ma być realizowana usługa powinna być wygenerowana z terminala DTG-53 (plik konfiguracyjny terminala), zmiana numerów jest bezpłatna.

  • Uruchomienie usługi nie wymaga podpisania umowy, wystarczy zamówienie  podpisane przez Ochotnicza Straż Pożarną.

  • Opłata za świadczoną usługę w ciągu roku wynosi 180,00 zł netto (221,40 zł brutto) płatne z góry (w terminie 21 dni od wystawienia faktury).

  • Każde powiadomienie (dzwonienie na telefon komórkowy) należy odrzucić, co pozwala na działanie usługi bez dodatkowych kosztów za połączenia. W przypadku nagminnego odbierania połączeń z usługi przez Strażaków zostanie naliczona opłata dodatkowa (2 gr za odebrane połączenie). Faktura zbiorcza za opłatę dodatkową jest wystawiana pod koniec okresu usługi.

Uwagi i propozycje co do funkcjonowania nowej usługi można zgłaszać pod numerami telefonów 58 555-88-60 oraz 58 555-88-05.

 

Źródło: www.digitex.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

 

Logo digitexPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest właścicielem najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitex®central telefonicznych oraz serwerów telekomunikacyjnych.  Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku.