Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SILTEC został dystrybutorem TRBOnet

 

Pod koniec ubiegłego roku firma SILTEC podpisał z firmą NEOCOM Software Rus z Sankt Petersburga umowę dotyczącą dystrybucji i konserwacji oprogramowania dyspozytorskiego TRBOnet.

SILTEC uzyskał status „dystrybutora generalnego” z prawem do dystrybucji i konserwacji licencji na użytkowanie tego oprogramowania na terytorium Polski. Na bazie tej umowy SILTEC stworzy sieć dystrybucji opartą przede wszystkim na autoryzowanych w Polsce partnerach firmy Motorola Solutions.

 

siltec-trbonet-aplikacja-dyspozytorska

TRBOnet jest oprogramowaniem zarządzającym stosowanym w sieciach radiokomunikacyjnych używających cyfrowych urządzeń DMR (Digital Mobile Radio), dostarczanych przez Motorola Solutions na rynki całego świata pod marką MOTOTRBO.

Firma NEOCOM jest czołowym w świecie partnerem aplikacyjnym firmy Motorola Solutions, tworzącym oprogramowanie dla sieci radiowych wykorzystywanych zarówno przez służby bezpieczeństwa publicznego, jak również instytucje i przedsiębiorstwa sektora komercyjnego.

Dzięki współpracy z NEOCOM SILTEC uzyskał możliwość szerszego udziału w polskim rynku radiokomunikacyjnym, szczególnie w zakresie systemów łączności pracujących zgodnie ze standardem DMR i korzystających ze sprzętu MOTOTRBO firmy Motorola Solutions.

 

Dział Radiokomunikacji w spółce SILTEC zajmuje się sprzedażą, dostawami oraz wdrażaniem urządzeń i systemów radiokomunikacyjnych i świadczeniem profesjonalnych usług serwisowych dla służb bezpieczeństwa Państwa oraz sektora komercyjnego.

Profil działalności działu to:

  • Sprzedaż profesjonalnych cyfrowych i analogowych urządzeń i systemów radiokomunikacyjnych oraz aplikacji;
  • Usługi projektowania i doradztwa technicznego w zakresie radiokomunikacji;
  • Sprzedaż anten i elementów systemów antenowych;
  • Sprzedaż akcesoriów radiokomunikacyjnych;
  • Usługi montażowo-instalacyjne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie radiokomunikacji.

Źródło: http://siltec.pl

 

Siltec Sp. z o.o.SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Firma dostarcza klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne (w tym również systemy łączności radiowej) dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa. Spółka zatrudnia obecnie około 120 osób.