Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ELEKTRIT: Miniony rok 2013 zapisaliśmy jako udany

 

Wśród wielu radiotelefonów marki Kenwood, najchętniej kupowanym modelem w roku 2013 w Polsce był cyfrowy NX-200E  podała firma ELEKTRIT, autoryzowany dystrybutor produktów Kenwood Corporation na polskim rynku.

 

Egzemplarze modelu NX-200E stanowią prawie połowę wszystkich radiotelefonów cyfrowych Kenwood które znalazły swojego nabywcę w ubiegłym roku. Dało się zauważyć silną tendencję do cyfryzacji sieci łączności radiowej, gdyż analogowe radiotelefony to 25% z całej puli dostarczonych urządzeń profesjonalnych. Kolejnym istotnym segmentem łączności są radiotelefony PMR446 z flagowym modelem TK-3301E.

 

kenwood-elektrit-straz-pozarna

 

Kenwood NX-200 oferuje komunikację z wykorzystaniem protokołu NXDN oraz funkcje cyfrowego trankingu. Zastosowano w nim zaawansowane rozwiązania umożliwiające stworzenie solidnej i niezawodnej platformy łączności radiowej. Zgodność z normą IP67 oraz standardem MIL-STD-810, pozwala na zastosowanie tego radiotelefonu w najcięższych warunkach eksploatacyjnych.
 

Do najważniejszych przedsięwzięć ubiegłego roku należy wdrożenie cyfrowego systemu NEXEDGE dla Straży Miejskiej w Warszawie. System składa się z 5 cyfrowych stacji bazowych Kenwood NX-700 i zapewnia pokrycie na terenie całej Warszawy. Był to bardzo prestiżowy oraz jeden z większych w 2013 roku projektów radiowych dla bezpieczeństwa publicznego (poza systemem DMR dla Policji przygranicznej). W ostatnim kwartale ubiegłego roku Biuro Ochrony Rządu, wieloletni użytkownik systemu NEXEDGE, doposażyło się w 140 kompletów radiotelefonów NX-200E. Inwestycja była związana z zabezpieczeniem odbywającego się w Warszawie Szczytu Klimatycznego. Kolejne bardzo ważne wydarzenie w życiu firmy to zakończone na przełomie roku 2012/2013 wdrożenie łączności cyfrowej dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Nowym klientem firmy ELEKTRIT zostały Międzynarodowe Targi Poznańskie, które zainwestowały w cyfrową łączność Kenwood.

 

"Miniony rok 2013 zapisaliśmy jako udany w działalności firmy ELEKTRIT. Zanotowaliśmy przyrost obrotów w stosunku do roku 2012. Pozyskaliśmy nowych klientów oraz utrzymaliśmy dotychczasowych, rozszerzyliśmy portofolio produktów o nowe modele standardu DMR i cyfrowych ATEX. Jesteśmy zadowoleni ale i świadomi, że konkurencja jest bardzo silna a rynek nie należy do łatwych. Ufamy, że dobre produkty będą się zawsze dobrze sprzedawać." — powiedział redakcji RadioTech.pl Jacek Łapszo, Prezes ELEKTRIT Sp. z o.o, 

 

Zobacz również relację video ze stoiska firmy Kenwood podczas targów PMRExpo 2013:

 

 

Źródło: Elektrit Sp. z o.o.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.