Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

(VIDEO) Kenwood NEXEDGE w łódzkiej Straży Pożarnej

 

Wojewódzka Straż Pożarna w Łodzi eksploatuje cyfrowy system NEXEDGE firmy Kenwood. Obecnie w sieci trankingowej na terenie województwa działa 120 radiotelefonów cyfrowych Kenwood. Zakup został zrealizowany pod koniec października ubiegłego roku w ramach projektu „System Zintegrowanych Stanowisk Kierowania i Dysponowania Zasobami Ratowniczymi Województwa Łódzkiego – Etap II”.

 

Sprzęt dostarczyła firma ELEKTRIT, zaś za wdrożenie była odpowiedzialna firma Alfa Radio z Bydgoszczy. Komercyjne uruchomienie zostało poprzedzone intensywnymi testami łączności, które miały miejsce już w 2010 roku. Obecnie systemy NEXEDGE funkcjonuje jeszcze w Straży Pożarnej w Białymstoku, Olsztynie, Toruniu oraz Gorzowie Wielkopolskim.

 

O zaletach cyfrowej technologi Kenwood na poniższym video opowiada Tomasz Masłowski, specjalista systemów informatycznych i łączności łódzkiej komendy PSP.

 

 

Video zostało wyprodukowane przez RadioTech.pl na zlecenie Kenwood UK.

Zdjęcia i montaż: Mariusz Waruszewski, Sebastian Kunicki Studio Filmowe-Cinematografia. Fot: Szymon Piątkowski.

 

Więcej informacji o systemie cyfrowym Kenwood NEXEDGE można znaleźć na stronie  www.nexedge.pl.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.