Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera pomoże w budowie amatorskiej sieci DMR w Polsce

 

Firma Hytera wraz ze swoim dystrybutorem RTcom będą wspierać budowę amatorskiej sieci DMR w Polsce.  Firma RTcom, przygotowała specjalną ofertę na zakup sprzętu DMR dla licencjonowanych radioamatorów.Coraz popularniejsze wśród szerokiej rzeszy krótkofalowców stają się emisje cyfrowe, wśród nich D-Star. Niestety na ten system ma wyłączność tylko jeden producent. Wobec powyższego powstał pomysł stworzenia sieci DMR.

 

hytera-radiotelefon-zblizenie

 

DMR to rozwojowa droga komunikacji dająca szerokie możliwości. Użytkownik nie jest uzależniony od jednego producenta, co wbrew pozorom ma ogromne znaczenie przy wyborze sprzętu, funkcjonalności itd. Urządzenia są coraz tańsze, produkowane przez tych markowych producentów, takich jak Hytera czy Motorola. Co raz częściej pojawiają się wschodnie odmiany, które są kompatybilne ze standardem. Pomysłodawcy chcą aby powstałą w Polsce sieć była połączona z ogólnoświatowymi sieciami istniejącymi na wszystkich kontynentach.

 

Dlaczego UHF?
Wybór UHF-u jest pochodną przemyśleń i obserwacji tego, co dzieje się na świecie, możliwości konstrukcyjnych i innych. Stosunkowo dużo łatwiej jest zbudować przemiennik na pasmo 70cm niż 2m z uwagi choćby na sam duplekser. Większość przemienników na świecie (poza częścią w USA) pracuje właśnie w tym paśmie, również cała Europa, więc trudno byłoby odstępować od tej reguły.


Dlaczego Hytera?
Firma Hytera na całym świecie pomaga radioamatorom w tworzeniu sieci DMR. Również w Polsce krótkofalowcy otrzymali propozycję pomocy w tworzeniu krajowej sieci. Urządzenia tej firmy dają szerokie spektrum możliwości, są na dobrym poziomie pod względem jakości. I co najważniejsze, producent oferuje radioamatorom bardzo korzystne ceny zakupu.


Więcej o projekcie na stronie: www.sp-dmr.pl