Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Elnex z kolejnym kontraktem w Policji

 

Firma Elnex wygrała kolejny przetarg na dostawę akumulatorów do terminali mobilnych dla polskiej Policji. Jest to ponad 3,3 tys. sztuk akumulatorów do terminali Motorola Symbol MC7004/7094/7506 oraz Intermec CN3 (na fot). W konkursie wystartowały jeszcze dwie inne firmy, jednak to Elnex zwyciężył spełniając wszystkie warunki SIWZ oraz oferując najkorzystniejszą cenowo propozycję.

 

 elnex-akumulatory-policja

 

Dostarczone akumulatory muszą być zgodne z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie UE oraz posiadać oznaczenie typu i parametrów pracy. Zamawiający dopuszczał zaoferowanie akumulatorów o parametrach równoważnych, pod warunkiem dołączenia stosownego oświadczenia o kompatybilności.

 

Wymagana była min. 6 miesięczna gwarancja. Wartość zamówienia to 420 tys. złotych brutto.

 

Źródło: policja.pl

 

O firmie ELNEX (www.elnex.pl)

Elnex-logo-small.jpgFirma powstała w 1994 roku i zalicza się dziś do wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA. W 2008 r. uzyskała certyfikat Akredytowanego Partnera Programu Tworzenia Rozwiązań Aplikacyjnych (Motorola Application Developer Programme). Aktualnie finalizuje prace nad własną aplikacją o roboczej nazwie TrackDMR. Elnex zajął I miejsce w konkursie MOTOROLI na najlepszy projekt MOTOTRBO wdrożony w Polsce w 2011 roku.