Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kapsch wygrał projekt GSM-R na linii E20

 

Kapsch CarrierCom wygrał przetarg zorganizowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe SA na wdrożenie systemu GSM-R na linii E20 z Kunowic do Łowicza. Kapsch zajmie się zaprojektowaniem, dostawą oraz instalacją systemu. Projekt będzie realizowany przez 26 miesięcy z polskim partnerem, firmą Torpol.

 

 kapsch-carrier-com-gsm-r-train-small

 

"Polska ma jedną z największych sieci kolejowych w Europie. Jest to dla nas wielki sukces, że nasze kompetencje i doświadczenie w technologi GSM-R doprowadziły do sukcesu w tym przetargu", powiedział Horst Kaufmann, dyrektor zarządzający Kapsch CarrierCom Sp. z o.o. w Polsce i Sales Manager w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. "Dzięki współpracy z Torpol, mamy silnego lokalnego partnera z doświadczeniem, które doskonale uzupełnia nasze własne."

W ramach kontraktu wartego 41,5 mln euro powstanie 114 stacji bazowych w 57 lokalizacjach. Torpol ma dostarczyć infrastrukturę, na której montowane będą stacje, oraz łącza światłowodowe.

 

Źródło: kapsch.net