Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Budowa SWD dla Straży Miejskiej w Toruniu zakończona

 

Firma WASKO S.A. poinformowała o zakończeniu z końcem grudnia 2013 r. wdrożenia Systemu Wspomagania Dyżurnego Straży Miejskiej w Toruniu, bazującego na autorskim oprogramowaniu SWD (System Wspomagania Dowodzenia).

 

 wasko-swd-straz-miejska-torun

 

Po wdrożeniu systemu wszystkie zgłoszenia kierowane na numer 986 w Toruniu przyjmowane i obsługiwane będą z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego WASKO S.A., wspierającego Dyspozytora w jego codziennej pracy. W ramach zawartej umowy firma dostarczyła i uruchomiła oprogramowanie SWD oraz sprzęt komputerowy, a także przeprowadziła szkolenia użytkowników aplikacji i administratorów.

Dzięki wdrożeniu systemu Dyspozytor wyposażony został w moduł do ewidencji zgłoszeń i dysponowania sił i środków oraz moduł mapy numerycznej GIS do prezentacji na mapie pozycji patroli. Dodatkowo Użytkownikom udostępniony został moduł do tworzenia i generowania raportów statystycznych.

Dostarczone narzędzia teleinformatyczne wspomogą proces podejmowania decyzji i zarządzania interwencjami Straży Miejskiej, a także przygotowanie niezbędnych raportów z prowadzonych działań. Obecnie WASKO S.A. świadczy usługę serwisu gwarancyjnego systemu.

 

Źródło i fot: WASKO

 

O firmie WASKO S.A.

Logo WASKO S.A.

WASKO S.A. jest jedną z czołowych polskich firm teleinformatycznych. Spółka od 24 lat dostarcza swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego i bankowego, a także dla administracji publicznej i rządowej. WASKO wspólnie z DGT wdraża ogólnokrajowy zintegrowany system Wojewódzkich Centrów Powiadamiania Ratunkowego (WCPR).