Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowe mikrofonogłośniki INC RSM do serii MOTOTRBO

 

Spółka AKSEL wprowadziła do sprzedaży nowe mikrofonogłośniki Motorola Solutions z redukcją szumów INC (Industrial Noise-Canceling). Urządzenia są kompatybilne z seriami radiotelefonów DP3000 (z wyjątkiem DP3441) oraz DP4000.

 

Motorola-mikrofonoglosnik-redukcja-szumow-NNTN8382
Do swoich radiotelefonów Motorola oferuje szereg akcesoriów,  w  tym mikrofonogłośniki z technologiami WINDPORTING AUDIO, NOISE-CANCELLING AUDIO oraz Impres™ AUDIO. Wśród ostatnio zaprezentowanych znalazło się innowacyjne rozwiązanie Impres™ dedykowane akcesoriom do urządzeń cyfrowych Mototrbo™. TEchnologia ta dostosowuje dźwięk do określonego typu kompatybilnego urządzenia oraz zapewnia automatyczne zwiększenie czułości mikrofonu. Najnowszym produktem, który uzupełnia portfolio akcesoriów z technologią Impres™, są mikrofonogłośniki przeznaczone do pracy w środowisku o podwyższonym poziomie hałasu, jak hale fabryczne, place budowy, stadiony. W urządzeniach zastosowano technologię podwójnego mikrofonu (DUAL-MICROPHONE AUDIO), która wycisza dźwięki tła, umożliwiając skuteczną komunikację pomiędzy rozmówcami. Dodatkowo, zapewnia ona przetwarzanie dźwięku przez cyfrowy moduł DSP, eliminujący szumy w paśmie mowy i poprawiający jakość transmisji głosu.

W nowych mikrofonogłośnikach zastosowano głośnik o średnicy 45mm i mocy 1 wata. Rozmiary obudowy urządzenia wynoszą 63x93x34mm. Mikrofonogłośniki oferowane są w dwóch wersjach:  wodoodpornej NNTN8382 (stopień ochrony IP57) oraz NNTN8383 – wersji IP54 z gniazdem audio jack 3.5mm do podłączeniu dodatkowej słuchawki. Oba modele posiadają przełącznik umożliwiający regulację głośności.

Nowe mikrofonogłośniki Motorola Solutions są dostępne w sieci sprzedaży Aksel sp. z o.o. z Rybnika.

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.