Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ZTM Warszawa będzie korzystać z sieci UNI-NET

 

Spółka UNI-NET, operator publicznej sieci łączności dyspozytorskiej RADIO-NET, złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na dostarczenie usługi łączności radiowej dla Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM) w Warszawie.  W ramach swojej sieci radiowej UNI-NET zapewni łączność na obszarze Warszawy dla 52 analogowych radiotelefonów ZTM (Motorola GP680 i GP1200).

 

ztm-zarzad-transportu-miejskiego-warszawa

 

Wymaganiem zamawiającego było aby system oparty był na standardzie trankingowym MPT 1327 i MPT 1343, składał się z co najmniej 4 stacji bazowych, a swoim zasięgiem pokrył Warszawę. Wśród wymagań pojawiła się także konieczność posiadania redundantnego kanału sterującego. System UNI-NET umożliwi realizację połączeń grupowych, indywidualnych, przesyłanie statusów, krótkich wiadomości oraz w razie potrzeby nawiązywanie połączeń priorytetowych i alarmowych. Sieć pracuje w paśmie UHF 450-470 MHz. UNI-NET będzie odpowiedzialny za zaprogramowanie radiotelefonów ZTM.

 

Umowa zostanie zawarta na czas określony do dnia 31 grudnia 2014 roku.

Wartość umowy to 65,2 tys. zł brutto.

 

Źródło: ztm.waw.pl

 

O firmie UNI-NET Sp. z o.o. uni.net.pl

uni-net-logotyp-nowy-malyUNI-NET Poland Sp. z o.o. to od ponad dwudziestu lat lider na rynku radiokomunikacyjnym. Firma projektuje, buduje i utrzymuje dedykowane systemy łączności radiokomunikacyjnej oraz wykonuje pomiary natężenia pola elektromagnetycznego. Firma jest operatorem sieci łączności radiowej RADIO-NET oraz autorem Systemu Lokalizacji i Monitoringu obiektów – UNI-AVL.