Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Słuchawki DECT FC4 z certyfikatem antybakteryjnym

 

Firma SignalTech Sp. z o.o., bezpośredni przedstawiciel firmy Funkwerk Security Communications GmbH w Polsce, poinformowała o przyznaniu słuchawce telefonu DECT FC4 Medical, certyfikatu antybakteryjności. Ten przenośny telefon DECT został zaprojektowany specjalnie dla placówek medycznych. Powierzchnia obudowy jest wykonana z antybakteryjnego materiału, który zapobiega rozwojowi zarazków.

 funkwerk-telefon-dect-medyczny

 

W listopadzie br. obudowa słuchawki DECT FC4 Medical (clean room) nr kat. 5010800300 przeszła pozytywną certyfikację instytutu TÜV na właściwości antybakteryjne. Testy wykazały, że materiał z którego jest wykonana obudowa tego modelu telefonu DECT redukuje rozwijanie się bakterii bardzo skutecznie bo o 99,99%. Próby i testy zostały przeprowadzone w niezależnym laboratorium zgodnie metodą testów zgodną z ISO 22196/JIS Z 2801:2000.

 

FC4 Medical dzięki smukłej obudowie, czytelnemu wyświetlaczowi, ergonomicznej klawiaturze
i niewielkiej wadze jest telefonem przyjaznym użytkownikowi. Posiada wzmocnioną mechanicznie i szczelną obudowę, która zabezpiecza elektronikę telefonu przed zalaniem i zapyleniem (stopień ochrony IP65) oraz uszkodzeniem mechanicznym przy upadku.

 

Telefon FC4 Medical (clean room) znajduje zastosowanie w takich o obszarach jak:

  • Medyczne (na terenie całego szpitala ze szczególnym uwzględnieniem szpitalnych oddziałów septycznych, sal operacyjnych oraz oddziałów zakaźnych),
  • Przemysłowe (farmacja oraz produkcja półprzewodników w obszarach sterylnych tzw. Clean Room).

Więcej o rozwiązaniach DECT na stronie: http://www.signaltech.pl/systemy-dect-ip-funkwerk

 

O firmie SignalTech Sp. z o.o.

signal-tech-logoSignalTech Sp. z o.o. dostarcza zaawansowane systemy powiadamiania i ostrzegania, elektroniczne systemy zabezpieczeń oraz łączności. Jest wyłącznym przedstawicielem firm Funke Huster Fernisig, C-TEC, Funkwer Security oraz AlphaTech.