Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pierwsze wdrożenie ConSEL w polskiej Policji

 

Konsorcjum firm Con-Spark Sp. z o.o. i Servite sp. z o.o., zrealizowało w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach pierwszą w polskiej Policji implementację systemu dyspozytorskiego ConSEL firmy AKSEL. System składa się z radioserwera obsługującego 8 sieci IP Site Connect firmy Motorola (docelowo będzie ich 13) i 22 stanowisk dyspozytorskich z licencjami na 4000 użytkowników.

 

 consel-aksel-aplikacja-dyspozytorska

 

System swoim zasięgiem działania obejmie docelowo całe województwo świętokrzyskie. System ConSEL oferuje pełną funkcjonalność radiotelefonu DMR MOTOTRBO z poziomu aplikacji. Pozwala na zdalne sterowanie i tworzenie grup oraz indywidualnych numerów. Zapewnia dostęp do radiotelefonu oraz stanowi w pełni funkcjonalny rejestrator rozmów, umożliwiając również transmisję głosu i danych. Rozbudowane funkcje lokalizacyjne AVL (śledzenie, historia) czy współpraca z mapami Google Earth, Emapa, mapami rastrowymi umożliwiają łatwą wizualizację obiektów wraz z aktualną pozycją.

 

Realizacja tego projektu jest triumfalnym powrotem firmy Con-Spark na rynek radiokomunikacji profesjonalnej, przy współudziale z firmą AKSEL — twórcą aplikacji ConSEL i jedynym polskim przedsiębiorcą posiadającym status "Motorola Application Partner".

 

Źródło: Con-Spark

 

O firmie Con-Spark Sp. z o.o. (conspark.com.pl)

cons-park-logoP.D.H Con-Spark istnieje na rynku od 1989 roku. Firma mieści się w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Gdyni – na końcu Skweru Kościuszki -  skąd rozpościera się wspaniały widok na Zatokę Gdańską oraz Półwysep Helski. Jest partnerem Motoroli, dystrybutorem amatorskiego sprzętu Yaesu i profesjonalnych rozwiązań Firmy Vertex. Oferuje profesjonalny serwis sprzętu amatorskiego i profesjonalnego. Firma znana jest z wielu innowacyjnych rozwiązań – m.in.  produkcji stacji bazowych VX-4000V-PL dla polskiej Policji.