Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NEXRAD prezentuje nowy przenośny przemiennik DMR

 

Firma NEXRAD Telecom poinformowała o nowej wersji mobilnego przemiennika DMR - Żuraw 3000, który jest profesjonalnym urządzeniem radiowym gotowym do użytku zaraz po włączeniu. Przemiennik wyposażony jest w duplekser, dzięki czemu do odbioru i do nadawania może być wykorzystana ta sama antena.

 

nexrad-przenosny-przemiennik-dmr-zuraw-3000

 

Urządzenie nie wymaga strojenia i dysponuje dużą mocą wyjściową o wartości 25 W. Jest to moc dwu i pół krotnie większa od innych rozwiązań dostępnych na rynku. Na specjalne życzenie możliwe jest wykonanie tego przemiennika w wersji 25-40 W. Całość zamknięta jest w wytrzymałej i szczelnej walizce o wzmocnionej konstrukcji, wyglądem przypominającej zwykłą walizkę podróżną.

 

Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej, zarówno w trybie analogowym jak i cyfrowym.
Przy pracy w trybie mieszanym przemiennik automatycznie rozpoznaje rodzaj odbieranego sygnału i retransmituje go we właściwy sposób. W trybie cyfrowym dostępne są dwie szczeliny czasowe (kanały logiczne).

 

Dzięki temu, że przemiennik został zbudowany w oparciu o elementy urządzenia radiowego Motorola DR3000, do jego programowania używa się oryginalnego programu CPS MOTOROLA MOTOTRBO i typowego kabla.

 

Więcej w specyfikacji technicznej: Przemiennik-DMR-Zuraw-3000-Nexrad-Telecom.pdfPrzemiennik-DMR-Zuraw-3000-Nexrad-Telecom.pdf

 

 

Źródło: NEXRAD Telecom Sp. z o.o.

 

O firmie NEXRAD Telecom Sp. z o.o. nexrad.pl

Nexrad-Telecom-logo.jpg

NEXRAD Telecom od 2001 roku jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych. Na swym koncie ma wiele wdrożeń systemów TETRA, DMR, Astro P25 dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz klientów komercyjnych.  Jest partnerem technologicznym światowych firm pracujących w branży radiokomunikacyjnej m.in.: Motorola Solutions, Selex Elsag, 3eTI, Thales Communications.