Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Morski Oddział Straży Granicznej z nowymi radiotelefonami ICOM

 

Głównym zadaniem Morskiego Oddziału Straży Granicznej jest ochrona morskiej granicy naszego kraju, zwalczanie zorganizowanej przestępczości i niedopuszczanie do przemytu ludzi i narkotyków. Na wyposażeniu oddziału znajduje się też wiele jednostek pływających, których zadaniem jest dozorowanie i kontrola ruchu na obszarach morskich. Mają one prawo kontrolować i zatrzymywać inne jednostki pływające. Zdarza się, że biorą również udział w akcjach ratowniczych i wykrywają sprawców zanieczyszczeń środowiska na morzu. Bez sprawnej łączności nie może być mowy o realizacji wszystkich tych zadań.

 

Radiotelefon-Icom-IC-F3032S_F4032S-1

 

Firma Icom Polska pod koniec października dostarczyła radiotelefony ICOM IC-F3032S na pasmo VHF do Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Dostawa obejmowała 16 kompletów radiotelefonów wraz z akcesoriami (zestawy nagłowne, dodatkowe akumulatory, pokrowce oraz zestaw do programowania).

 

Jedną z wielu kluczowych zalet wybranego radiotelefonu ICOM jest najwyższa klasa wodoszczelności i pyłoszczelności IP67, która była kluczową cechą dla Morskiego Oddziału SG. W komplecie z radiotelefonem jest również wodoodporny akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) o pojemności 2300 mAh, który zapewnia nawet do 17,5 godziny pracy w trybie 5x5x90. Przycisk alarmowy może zostać zaprogramowany do generowania alarmu w sytuacjach kryzysowych. Opcjonalne wyposażenie obejmuje też moduł Man Down czy skrambler fonii.

 

"Cieszymy się, że mogliśmy spełnić wymagania Morskiego Oddziału Straży Granicznej, oferując wysokiej jakości radiotelefon profesjonalny o klasie szczelności IP67, zgodny ze standardem militarnym MIL-STD810G" - powiedział Bartłomiej Mazurek, Menedżer ds. Klientów Kluczowych w Icom Polska.

 

Czytaj kartę katalogową PDF Icon ICOM-IC-F3032S_F4032S.pdf

 

Źródło: icompolska.pl

 

O firmie Icom Polska
Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalnaFirma ICOM Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 2004 roku. Firma wchodzi w skład międzynarodowej grupy VHF Group z siedziba w Oslo, działającej na rynku radiokomunikacyjnym grupującej firmy radiokomunikacyjne z Norwegii, Szwecji, Danii, Polski oraz krajów bałtyckich. ICOM Polska jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce produktów Icom Inc. Japan, producenta profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego, oferując m.in. cyfrowy system trankingowy IDAS.