Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawiciele firmy Kenwood z Wielkiej Brytanii z wizytą w Straży Pożarnej w Łodzi

 

W dniu 15 października 2013 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi gościli przedstawiciele firmy Kenwood z Wielkiej Brytanii oraz jej polskiego dystrybutora, firmy ELEKTRIT. Wizyta miała związek z dostawą nowoczesnych radiotelefonów cyfrowych Kenwood NEXEDGE w ramach projektu „System Zintegrowanych Stanowisk Kierowania i Dysponowania Zasobami Ratowniczymi Województwa Łódzkiego – Etap II”.  KW PSP w Łodzi jest jedną z instytucji w Europie, które odwiedzili przedstawiciele Kenwooda, w celu lepszego poznania potrzeb w zakresie łączności i szukania rozwiązań potencjalnych problemów w tym zakresie. Goście mogli zapoznać się z funkcjonowaniem Stanowiska Kierowania Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego oraz Ciężkiego Samochodu Dowodzenia i Łączności.

 

delegacja-kenwood-uk-straz-pozarna-lodz

KW PSP w Łodzi reprezentował bryg. Paweł Stępień – Zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi, który omówił problemy związane z wdrażaniem łączności cyfrowej w PSP, a w szczególności zagrożenia związane z brakiem pełnej kompatybilności analogowych i cyfrowych systemów łączności.Dostawa 120 radiotelefonów cyfrowych Kenwood NEXEDGE została zrealizowana pod koniec października br. Radiotelefony zostały dostarczone wraz z dodatkowymi akcesoriami: moduły GPS, odbiorniki sygnału GPS, oprogramowaniem, laryngofonami i zestawami łączności podhełmowej. Cały sprzęt zostanie przekazany ratowniczym grupom specjalistycznym z terenu województwa łódzkiego.

 

delegacja-kenwood-uk-straz-pozarna-lodz-centrum-dowodzenia

 

delegacja-kenwood-uk-straz-pozarna-lodz-centrum-steerowania


Zakup radiotelefonów cyfrowych to część modernizacji całego systemu łączności PSP na ternie woj. łódzkiego w ramach projektu „System Zintegrowanych Stanowisk Kierowania i Dysponowania Zasobami Ratowniczymi Województwa Łódzkiego – Etap II”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007–2013.

 

Źródło: www.straz.lodz.pl

 

Więcej informacji o systemie cyfrowym Kenwood NEXEDGE można znaleźć na stronie  www.nexedge.pl.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.