Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan z Kenwoodem w Jeleniej Górze

 

System łączności Kenwood NEXEDGE coraz częściej i chętniej wybierany jest jako medium transmisyjne do systemów ostrzegania i alarmowania ludności. Potwierdza to wygrany niedawno przez firmę Platan (właściciela marki digitex) przetarg w Jeleniej Górze. Przedmiotem wspomnianego postępowania jest dostawa i montaż 13 kompletów syren elektronicznych.

 

Digitex logo

 

Projekt będzie realizowany w ramach systemu alarmowania ludności oraz rozbudowa i modernizacja istniejącej stacji bazowej digitexCZK do poziomu digitexCZK/IP. Sterowaniem (załączaniem) punktów alarmowych będzie realizowane drogą radiową wykorzystując transmisję cyfrową protokołu NXDN.


W ramach każdego kompletu dostarczony zostanie radiotelefon stacjonarny Kewnood NEXEDGE, pracujący w paśmie VHF wraz z instalacją antenową. Szyfrowanie cyfrowej transmisji radiowej będzie realizowane z wykorzystaniem algorytmu AES. Radiotelefony pozwolą na zdalne uaktualnienie oprogramowania w syrenach elektronicznych.

 

System zapewni również automatyczną zmianę trybu pracy radiotelefonu z analogowego na cyfrowy i z cyfrowego na analogowy oraz wykorzystywać będzie tryb MIX (mieszany). Radiotelefony będą nasłuchiwać transmisję radiową zarówno od syren wyposażonych w radiotelefony analogowe (lub cyfrowe pracujące w trybie analogowym) jak również od nowych syren elektronicznych wyposażonych w radiotelefony cyfrowe i pracujące z szyfrowaniem.

 

Źródło: bip.um-jeleniagora.dolnyslask.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

 

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.