Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozstrzygnięta aukcja na DMR. Hytera w Policji

 

W ubiegły piątek odbyła się aukcja elektroniczna w przetargu na dostawę sprzętu cyfrowego DMR dla policji przygranicznej. Aukcja została podzielona na dwie części. Pierwsza dotyczyła dostawy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, druga na terenie podlaskiego. Według nieoficjalnych informacji pierwsze zadanie wygrała firma NEXRAD Telecom oferując sprzęt MOTOTRBO Motorola. Drugie zadanie wygrała firma RADMOR, oferująca sprzęt Hytera.

 

hytera-dmr-w-policji 

 

Firma NEXRAD musiała zmniejszyć znacznie cenę w porównaniu do pierwotnej oferty. Jeśli wyniki się uprawomocnią i zostanie podpisana umowa z Policją,  będzie to pierwsze wdrożenie firmy Hytera w polskiej Policji.

 

Przypomnijmy, iż w postępowaniu wpłynęły 4 oferty, z czego propozycja RADMORU była najkorzystniejsza cenowo. Następnie firma NEXRAD wniosła odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. W wyniku orzeczenia KIO Policja dokonała ponownej oceny ofert i ostatecznie do aukcji zostały zaproszone 3 firmy (odrzucono ofertę konsorcjum firm IT.expert i Bytomskiej Spółki Informatycznej COIG 4 S.A.).

 

 

Źródło: własne Fot. RTcom