Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowe radiotelefony MOTOTRBO w ofercie Alfa Radio

 

Firma Alfa Radio poinformowała o dodaniu do swojej oferty nowych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO. Są to modele przewoźne DM2600 oraz DM1400 i DM1600 — niezwykle wytrzymałe radiotelefony o zwartej konstrukcji w przystępnej cenie. 

 

Motorola-Mototrbo-DM2600

 

Radiotelefon DM2600 oferuje pełne możliwości, gdy potrzeba elastycznego zasięgu systemu IP Site Connect lub wysokiej pojemności Capacity Plus. Doskonale poradzi sobie także z obsługą systemu obecnie użytkowanego. Dzięki możliwości pracy w trybie analogowym, przejście na łączność cyfrową może odbyć się w dowolnym, dogodny dla klienta momencie.

 

Radiotelefony DM1400 i DM1600 to ekonomiczne urządzenia o imponujących parametrach, które obsługują zaawansowane funkcje MOTOTRBO. Do wyboru są modele w wersji tylko analogowej, z możliwością odblokowania funkcji trybu cyfrowego w dowolnym, dogodnym dla użytkownika czasie. Wystarczy prosta aktualizacja oprogramowania.

 

Dzięki jasnemu alfanumerycznemu wyświetlaczowi o wysokim kontraście kierowcy mogą z łatwością odczytać z radiotelefonu DM1600 istotne informacje, jak np. nazwę wywołującego. DM1400 oferuje mniejszą liczbę kanałów i prostszy wyświetlacz numeryczny.

 

Wszystkie modele objęte są dwuletnią gwarancją.

 rodzina-radiotelefonow-mototrobo-dm1400-dm1600-dm2600

 

Czytaj więcej w broszurach:

PDF Icon Broszura-Mototrbo-DM1400_DM1600_PL_AlfaRadio.pdf

PDF Icon Broszura-Mototrbo-DM2600_PL_AlfaRadio.pdf

 

Źródło: Alfa Radio

 

O firmie Alfa Radio

Alfa-Radio-logoAlfa Radio jest autoryzowanym dealerem produktów firmy Motorola, Kenwood, Hytera na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma oferuje szeroki asortyment radiotelefonów jak również dostępne na rynku akcesoria. Buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe systemy w oparciu o radiotelefony