Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Alfa Radio wprowadza nową jakość w usłudze wynajmu radiotelefonów

 

Firma Alfa Radio wypożyczaniem środków łączności zajmuje się od lat, gromadząc bezcenne doświadczenia. Nowość w ofercie firmy polega na tym, iż do wypożyczalni obok blisko 200 sztuk dostępnych obecnie analogowych radiotelefonów profesjonalnych (GP320/GP340), wprowadza najnowocześniejsze radiotelefony przenośne cyfrowo-analogowe oraz obsługujące je przemienniki.

 wypozyczalnia-radiotelefonow-alfa-radio

 

Na początek w ofercie firmy znalazło się 70 sztuk radiotelefonów (głownie Motorola DP3441) wyposażonych w nowoczesne akcesoria i sześciostanowiskowe ładowarki. Przy pomocy cyfrowo-analogowych radiotelefonów MOTOTRBO firma chce obsługiwać i pomagać organizować łączność dla najbardziej wymagających klientów. Szczególnie dotyczy to dużych imprez masowych i sportowych, eventów, szkoleń oraz koncertów na terenie całego kraju.

 
Wybór sprzętu nie jest przypadkowy, gdyż na bazie tych radiotelefonów można w łatwy sposób zorganizować wielopoziomową łączność dla różnych niezależnie pracujących grup obsługi (ochrona, ekipy sprzątające, elektrycy, nagłośnienie). Grupy te czasami wzajemnie się przenikają i potrzebują pewnego kontaktu do jednej lub wielu osób. Ogromną zaletą zaproponowanego rozwiązania jest możliwość prowadzenia rozmów grupowych, indywidualnych, a w chwili zagrożenia wejścia w awaryjny tryb rozgłoszeniowy — „do wszystkich”.


Zaawansowane szyfrowanie pozwala na całkowite utajnienie korespondencji. Identyfikacja rozmówcy to następne bardzo cenne zalety, którymi Alfa Radio chce kusić potencjalnych użytkowników. Kolejnym atutem wypożyczanych radiotelefonów jest ich niewielka waga i naprawę małe rozmiary.


Bazując na swym wieloletnim doświadczeniu firma może zaproponować łączność dopasowaną do konkretnych potrzeby klienta z uwzględnieniem jego sugestii. Wiąże się to z koniecznością odbycia kilku rozmów z osobami funkcyjnymi. Pozwala to dopracować konfigurację wypożyczanych radiotelefonów tak, aby radiotelefony zapewniały pewną łączność na wyznaczonym obszarze i były proste w obsłudze dla osób które na nich będą pracować. Dla części osób jest to pierwszy kontakt z łącznością bezprzewodową i radiotelefonami, stąd konieczność maksymalnego ułatwienia komunikacji w każdym momencie.Więcej szczegółów na stronie www.alfaradio.pl